تاریخ انتشار: 4مرداد1395|00:17

| کد خبر: 181363

کنعانی‌زادگان برای استقلال یک و نیم میلیارد آب خورد

مهدیه دریابیگی

وکیل ملت: حوالی ظهر دیروز خبری روی خروجی سایت‌ها آمد که نشان می‌داد استقلال از بابت بازی کردن کنعانی‌زادگان خیالش راحت شده است. خبر این بود: «باشگاه استقلال و پرسپولیس با هم بر سر کنعانی‌زادگان به توافق رسیدند و سازمان لیگ کارت بازی این مدافع را صادر کرده.»

اما در ادامه این خبر آمده بود که باشگاه استقلال باید بابت رضایتنامه این بازیکن 400 میلیون به باشگاه پرسپولیس پرداخت کند. برای اینکه از صحت وسقم ماجرا مطلع شویم به سراغ شهبازی یکی از مسوولان سازمان لیگ رفتیم. شهبازی در این زمینه گفت: «بله این خبر درست است. کارت بازی کنعانی‌زادگان را صادر کردیم.» اما رای کمیته انضباطی که اعلام نشد؛ پس چطور این بازیکن می‌تواند بازی کند؟ این مقام مسوول در پاسخ به این سوال می‌گوید: «مسوولان دو باشگاه در این ارتباط با هم به توافق رسیدند و ما هم بعد از این توافق، کارت بازی کنعانی‌زادگان را صادر کردیم.»
گفته می‌شود چهارصد میلیون بابت رضایتنامه این بازیکن پرداخت شده تا باشگاه پرسپولیس رضایتنامه‌اش را صادر کند! شهبازی در این زمینه می‌گوید: «من در جریان این ماجرا نیستم. مهم این بود که بین دو باشگاه توافق انجام شد و ما کارت بازی این بازیکن را صادر کردیم.» بعد از اظهارنظر‌های شهبازی به سراغ توفیقی یکی از مسوولان باشگاه استقلال رفتیم تا مشخص شود دو باشگاه برسر چه مبلغی با هم به توافق رسیدند اما توفیقی جواب نداد تا این مساله همچنان مبهم بماند اما وجه اصلی این ماجرا بازیکنی بود که گفته می‌شود برای پیوستن به استقلال یک میلیارد گرفته است و حالا با توجه به اینکه استقلال چهارصد میلیون هم باید بابت قراردادش بپردازد در کل کنعانی‌زادگان نزدیک یک میلیارد و نیم از استقلال گرفته! که این مساله می‌تواند قابل تامل باشد. مدافع جنجالی استقلال اما بعد از صدور کارتش در مورد ماجرای پیش آمده گفت: «همراه با مسوولان استقلال و مدیر برنامه هایم به سازمان لیگ مراجعه کردم. خدا را شکر می‌کنم پس از جلسه‌ای که داشتیم کارت بازی‌ام را دریافت کردم. باید اینجا از علیرضا منصوریان تشکر کنم. استقلالی‌ها مطمئن باشند جواب خوبی شان را با بازی‌های خوب داده و جانم را هم برای استقلال می‌دهم. من یک قولی به منصوریان دادم که آخر فصل من بهترین بازیکن استقلال خواهم بود.»
 

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top