ده نکته راهبردی درباره سیل

دکتر علی دارابی عضو هیات علمی تهران مرکز

"امید به ناامیدى"

پدرام سلطانی
ادامه...

تاریخ انتشار: 4مرداد1395|13:23

| کد خبر: 181443

ادامه بازارگرمی های حاج صفی/این بار قول به نویدکیا برای حضور در سپاهان

وکیل ملت: احسان حاجی‌صفی، ستاره چپ پای تیم ملی همچنان بدون تیم است. در چند هفته گذشته خبرهای متفاوتی پیرامون این بازیکن شنیده شده است؛ از همبازی شدن با کریم انصاری‌فرد در پانیونیوس تا پیشنهاد مونیخ 1860 در دسته دو آلمان و همچنین پیشنهاد سه تیم استقلال، تراکتورسازی و سپاهان.

اواخر هفته گذشته خبر رسید که این بازیکن در گفت‌وگوی تلفنی به سپاهانی‌ها قول داده که در صورت نماندن در اروپا در ایران تنها برای سپاهان بازی خواهد کرد. محرم نویدکیا مامور ویژه سپاهانی‌ها برای جلب رضایت حاجی‌صفی است. گویا حاجی‌صفی که در همه تصمیمات فوتبالی خود از نویدکیا مشورت می‌گیرد به او قول داده تا در ایران فقط برای سپاهان بازی کند.

احسان حاجی صفی از ابتدای فوتبال حرفه‌ای خود در سپاهان، نویدکیا را به‌عنوان کاپیتان سپاهان کنار خود داشته و همیشه از راهنمایی‌های وی استفاده کرده است، چه زمانی که می‌خواست برای انجام خدمت سربازی به تراکتورسازی برود و چه فصل قبل که اصفهان را به مقصد فرانکفورت ترک کرد تا پیراهن اف اس فاو را بپوشد.  به عبارتی حرف نویدکیا برای حاجی‌صفی سند است و ویسی هم بهترین راهکار را انتخاب کرده تا گوی سبقت را از تراکتورسازی و استقلال برباید و این ستاره 26 ساله را جذب کند.

ویسی روی قول حاجی‌صفی به نویدکیا حساب ویژه‌ای باز کرده و برای او جای خالی گذاشته تا به محض بازگشت بتواند در ترکیب سپاهان از وجودش استفاده کند. آن هم در حالی که هم تراکتورسازی و هم استقلال برای حاجی‌صفی جای خالی گذاشته و همچنان امیدوارند او را به چنگ خود در بیاورند. با این اوصاف احتمالا تا دو، سه روز دیگر تکلیف این بازیکن مشخص خواهد شد. در صورت پیوستن حاجی‌صفی به سپاهان این تیم هم به یکی از مدعیان لیگ شانزدهم بدل خواهد شد.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top