تاریخ انتشار: 4مرداد1395|16:21

| کد خبر: 181470

یک شکایت احتمالی دیگر علیه استقلال در راه است

وکیل ملت: باشگاه نفت تهران که پیش از این انتقال میلاد زکی پور به استقلال را غیرقانونی دانسته بود به طور ویژه پیگیر این شکایت بوده و از سازمان لیگ خواسته مانع از بازی کردن این بازیکن شود.

پس از آنکه علیرضا بیرانوند و علیرضا منصوریان به دلیل اینکه کمتر از 50 درصد از قرارداد خود را دریافت کرده بودند طبق قوانین قراردادشان را فسخ کردند اما پس از آن فدراسیون فوتبال اعلام کرد هیچ یک از اعضای نفت حق فسخ ندارند اما پس از این مدت خبر فسخ قرارداد زکی پور به دلیل عدم دریافت 50 درصد قرارداد منتشر شد و باشگاه نفت هم انتقال زکی پور به استقلال را غیرقانونی دانسته و شکایت خود را به کمیته انضباطی ارائه کرد. طبق اخبار دریافتی کاپ منصور قنبرزاده مدیرعامل وقت نفت تهران با ارسال نامه ای به سازمان لیگ و ارسال رونوشت آن به دیگر مسئولان عقد قرارداد زکی پور با استقلال را غیرقانونی دانسته و خواهان جلوگیری از کارت بازی این بازیکن دانسته اما سازمان لیگ کارت بازی این بازیکن را صادر کرده و باشگاه نفت به طور جدی پیگیر است که مانع از تضییع حق خود شود.

زکی پور مدافع چپ و بازیکنی با آتیه که بزرگسال هم محسوب نمی شود از نگاه نفتی ها یک سال دیگر قرارداد داشته و فسخ قراردادش خارج از قوانین بوده است. حال باید دید منصوریان چه تصمیمی در قبال زکی پور می گیرد.

منصوریان در کنفرانس خبری اعلام کرده که زکی پور به خاطر دریافتی کمتر از 50 درصد قراردادش را فسخ کرده اما نفتی ها معتقدند طبق دستور مصوب فدراسیون هیچ یک از نفرات تیم حق جدایی و فسخ نداشتند.

باشگاه نفت از آنجا که پیش از این شکایت خود را اعلام داشته همچنان پیگیر است تا بتواند این بازیکن را مانع از بازی اش شوند و آن را به تیم خود بازگرداند. حال اگر منصوریان از زکی پور استفاده کند قطعا نفتی ها شکایت خود را پیگیری کرده و جنجال جدیدی به وجود می آید. 

اخبار جدید نشان می دهد که منصوریان نام زکی پور را در لیست خود قرار نداده و ریسک نخواهد کرد و از نورافکن یاد می شود ولی باید دید زکی پور به عنوان نیمکت نشین در لیست 18 نفره قرار می گیرد یا خیر.

منبع خبر کاپ
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top