تاریخ انتشار: 4مرداد1395|17:28

| کد خبر: 181475

خواننده استقلالی تهدید به مرگ شد+عکس

وکیل ملت: پخش کلیپی از خواننده استقلالی باعث خشم هواداران پرشمار پرسپولیس در فضای مجازی نسبت به وی شد.

پخش کلیپی از خواننده استقلالی باعث خشم هواداران پرشمار پرسپولیس در فضای مجازی نسبت به وی شد.

بعد از اتفاقاتی که بین مهرداد میناوند و هواداران استقلال افتاد و منجر به کنش ها و واکنش های متعددی بین پیش کسوت استقلال و هواداران استقلال شد، آرا صلاحی نیز در راستای حمایت از استقلال دست به کار شد و کلیپی را در خصوص میناوند تهیه و در فضای مجازی منتشر کرد.

هرچقدر این کلیپ مورد توجه و حمایت استقلالی ها در فضای مجازی قرارا گرفت، با واکنش های تند و توام با خشم هواداران منتسب به پرسپولیس روبرو شد و شدت خشم هواداران پرسپولیس نسبت به این کلیپ آنقدر زیاد بود که حتی این خواننده جوان در فضای مجازی تهدید به مرگ شد.

خواننده استقلالی تهدید به مرگ شد
آرا صلاحی با تائید این خبر گفت: متاسفانه فضای مجازی در ایران به فضای تاخت و تاز عده ای تبیدل شده که کارشان  هتک حرمت و استفاده از الفاظ رکیک است.اصلا منظور صحبت من با هواداران پرسپولیس نیست. این پدیده شوم در جامعه ما تبدیل به اپیدمی شده و مخصوص قشر خاصی نیست.

وی افزود:در بین فوتبال دوستان و هواداران پرسپولیس هم بسیاری هستند که شخصیت های فرهنگی و فرهیخته دارند. اما به طور کلی این موضوع که عده ای در خانه نشسته اند و از طریق یک تلفن همراه وارد فضای مجازی شده و امنیت روانی جامعه را تهدید می کنند کاری نکوهیده می باشد.

صلاحی خاطرنشان کرد:نکته عجیب این است که در برخی پیام ها من به مرگ تهدید شده ام و حتی برخی آدرس منزل و محل کار من را هم ذکر کرده اند و تهدید کرده اند من را می کشند.

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top