تاریخ انتشار: 4مرداد1395|23:33

| کد خبر: 181535

منصوریان: شروع زشتی برای لیگ بود

وکیل ملت: سرمربی استقلال گفت: در نیمه دوم کمی افت کردیم.

علیرضا منصوریان سرمربی استقلال تهران پس از تساوی برابر نفت تهران، در کنفرانس مطبوعاتی گفت:


دونیمه متفاوت را دیدیم
دو نیمه متفاوت را در این دیدار شاهد بودیم. نیمه اول بر بازی مسلط بودیم و سرحال تر بودیم و چون بدنسازی سنگینی کرده ایم در نیمه دوم کمی افت کردیم.

 

در کل از تیمم راضی هستم
نمی گویم از تیمم راضی نیستم ولی در اندازه ای که انتظار داریم ظاهر نشدیم ولی در کل راضی هستیم. دو سه اشتباه فردی داشتیم که این مسئله به حریف شانس می داد. ما باید تلاش کنیم تا سریعتر به نشاط بدنی برسیم.


باید با همه اتفاقات مبارزه کنیم
فضای استقلال متفاوت با سایر باشگاه هاست. ذهن ما درگیر چند مسئله بود. تا آخرین دقیقه ITC رابسون نیامد. ما شروع لیگ را بدون هواداران پشت سر گذاشتیم. ما شماره 12 را برای هواداران کنار گذاشته ایم. بازیکن استقلال با هوادارش جلو می رود. قبول دارم که تمرکز ما در هفته گذشته و مخصوصا دو روز گذشته پخش می شد. ما باید با همه این اتفاقات مبارزه کنیم تا تیم خوبی داشته باشیم.


شروع زشتی برای لیگ بود
امروز مثل زمان نفت صدای مربیان را می شد براحتی شنید. ای کاش ما را از هفته چهارم به بعد محروم می کردند. شروع زشتی برای لیگ بود. می گذاشتند هوادار ما بیاید و بعد از آن ما را محروم می کردند. این نشان می دهد تصمیمات فوتبالی گرفته نمی شود. همه نگاه می کنند. بگذارید لیگ قشنگ آغاز شود. امیدوارم همه اتفاقات به این محکمی باشد. به حسن زاده گفتم که اگر به خوزستان برویم و به من بازهم بی احترامی شود، آنها باید محروم شوند. اما درباره خریدها باید بگویم که استقلال تیم بزرگی است و دوست داشتم هواداران بازیکنان ما را به جلو ببرند. خریدهای ما خیلی خوب هستند. ما با حوصله آنها را گرفته ایم. ما تیم قبراق و سرحالی در آینده داریم و به هیچ تیمی در آینده امان نمی دهیم.

 

از احساسی بازی کردن خوشم نمی آید
ما که نامه نوشته ایم که هر سه تعویض را انجام دهیم. وقتی تیم من کار می کند، چرا باید تعویض کنم؟ از عملکرد بازیکنانم در نیمه اول رضایت داشتم و امیدوار بودم که همین وضعیت در نیمه دوم حفظ شود. از احساسی بازی کردن خوشم نمی آید. نفتی که من دیدم همان نفت پارسال من بود. حداقل می دانستم اکثر بازیکنانش چگونه بازی می کنند.خرید می کنیم تا بازیشان دهیم. طبیعتا باید از خریدهای خود استفاده کنیم.


سر ما کلاه رفت
تا ساعت 20:15 منتظر رابسون ماندیم. مسئولان گفتند لیست را بده و تیک می زنیم. این وسط سر ما کلاه رفت. نمی خواهم تقصیر را به گردن مسئولان بندازیم ولی ما ریسک کردیم. در اواخر نیمه اول بود که خرمگاه گفت تیک را نزده اند.

 

از نکونام تقدیر می کنیم
در شان جواد نکونام این تقدیر نیست. نفت به بی هواداری عادت کرده است. از نکونام می خواهم به دلش نگیرد و تقدیر ما برابر صد هزار نفر است. او 15 سال زحمت برای تیم ملی کشیده است. به مسئولان گفتم وارد این مسئله نشوند. نکونام کاپیتان تیم ملی بود و در استقلال بازی می کرد. در اولین بازی ای که جمعیت ما کامل باشد، از نکونام تقدیر می کنیم. افشارزاده هم گفت که یک بازی دوستانه خوب برایش بگذاریم.

 


اشتباهات فردی ربطی به بدنسازی ندارد
اشتباهات فردی ربطی به بدنسازی ندارد. چند اشتباه فردی فاحش امروز داشتیم. باید همزمان از آن عبور کنیم و شرایط بدنی را هم بهتر کنیم.

منبع خبر ورزش 3
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top