تاریخ انتشار: 5مرداد1395|01:06

| کد خبر: 181558

روشن:جلسه‌ام با افشارزاده نیمه کاره ماند

وکیل ملت: گفته شد روز گذشته حسن روشن با افشارزاده جلسه‌ای برگزار کرده تا اختلافات گذشته را کنار بگذارند اما از قرار معلوم جلسه طرفین نیمه‌کاره ماند.

روشن در ارتباط با این نشست می‌گوید: «جلسه‌ای با آقای افشارزاده داشتیم اما نیمه کاره ماند!» ماجرای آکادمی چه شد؟ این پیشکسوت استقلال در پاسخ می‌گوید: «در مورد آکادمی اشتباه کرد رفتم اما به هر حال در این جلسه گلایه‌ای بود که مطرح شد هرچند که بی نتیجه ماند و چند روز دیگر دوباره با آقای افشارزاده جلسه برگزار می‌کنیم اما این را بگویم حتی اگر آشتی هم بکنیم حاضر نیستم برگردم. این جلسات هم به خاطر این است که من حق بچه‌های مردم را برگردانم.»
گفته بودید اسناد و مدارکی دارید که می‌خواهید رو کنید چقدر این مساله صحت دارد؟ روشن در پاسخ می‌گوید: «اسناد دارم اما هنوز کار به جایی نرسیده که بخواهم آنها را رو کنم. بعد هم هر وقت به آقایان می‌گوییم اسناد داریم و مسائل را مطرح می‌کنیم می‌گویند تمام این موارد را می‌دانیم فکر می‌کنم من 10 درصد بیشتر از آنها بدانم.»
گفته می‌شد قرارداد سه ساله با استقلال امضا کرده بودید چقدر این مساله صحت دارد؟ رییس سابق آکادمی استقلال در این ارتباط می‌گوید: «اینکه من سه ساله قرارداد امضا کردم صحت دارد و مسوولان استقلال هم این مساله را قبول کردند اما مساله این است که آنها من را در روز خاکسپاری پدرم برکنار کردند.» از استقلال شکایت می‌کنید؟ روشن در پاسخ می‌گوید: «نه، آنها می‌خواهند شکایت کنند اما من شکایت نمی‌کنم چه کسی را دیدید که از پدر و مادرش
شکایت کند؟ »

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top