تاریخ انتشار: 5مرداد1395|19:42

| کد خبر: 181698

شوک سرپرست پرسپولیس به استقلالی ها،کنعانی بازیکن ماست/پیگیر هستیم

وکیل ملت: سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: کنعانی بازیکن ماست و موضوع را رها نکردیم.

علی اکبر طاهری درباره روند پرسپولیس در بحث نقل و انتقالات اظهار داشت: من صحبت می کنم اما صحبت های من بیشتر درباره کارم است و دنبال این هستم که کار کنم و دل هواداران را شاد کنیم.از نقل و انقالات راضی هستم.ما بر اساس هدفگیری کادر فنی و بر اساس تعامل یارگیری کردیم و فکر می کنم بهترین گزینه ها را جذب کردیم.من به عنوان کسی که کارهای مدیرعاملی را انجام می دهد راضی ام.از من مهم تر نظر سرمربی است و خوشحالم که اهدافی که برانکو مدنظر داشته است انجام شد.

وی در ادامه افزود:از ابتدا درباره کنعانی زاده گفتیم که قرارداد داشتند و در سال آخر قراردادشان چون مشمول می شدند اجازه بازی را طبق دستور سازمان لیگ نداشتند.ایشان در ادامه غیبت می کند و دیرتر به نظام وظیفه می رود و سازمان لیگ هم بر اساس اینکه خودشان چه برداشتی داشته اند بگویند چون فصل تمام شده او مجاز است قرارداد امضا کند. این برای ما تعجب آور بود. با مسوولان حقوقی و افرادی که در این زمینه وارد بودند صحبت کردیم.به این نقطه رسیدیم که کنعانی بازیکن ماست و موضوع را رها نکردیم.در این زمینه شکایت هایی صورت گرفت و به سازمان لیگ ارائه شد.در نشستی که با کاظمی داشتیم از شهبازی هم خواستیم در جلسه شرکت کنند تفسیری که دوستان داشتند این بود که تاریخی که وی به نظام وظیفه رفته در خدمت باشگاه نبوده و بنابراین نمی توانسته قرارداد جدیدی ببندد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس افزود:بعداز آنکه ما توضیح دادیم خود آقای کاظمی اذعان داشتند که باشگاه کارش درست بوده و به  همین دلیل جلوگیری  شد از ثبت قرارداد این بازیکن حالا به چه دلیلی بعدا این کار نقض شد این خودش یک علامت سوال بزرگ است زیرا شب قبل از این جلسه و چند شب قبل از آن خود این بازیکن گفته بود که می خواهد برگردد. مذاکراتی هم با مسوولان باشگاه انجام داد ولی در نهایت توسط مدیران محترم باشگاه استقلال مطرح و دنبال شد و توافق  کردیم در قبال پرداخت مبلغی رضایت او صادر شود. 

وی در ادامه گفت: این نشان می داد که همه واقف هستند که این بازیکن به پرسپولیس تعلق دارد اما اینکه حالا با چه ارتباطاتی این مطلب دنبال می شود جای تعجب دارد. یک مقدار هم مایوس کننده است برای فوتبالی ها و فوتبال دوستان که دوست دارند همه چیز براساس نظم پیش برود. ما هم بر همین اساس بحث را دنبال می کنیم نه بر اساس نظرات شخصی و ارتباطات خاص. این را من سم می دانم برای فوتبال . ما به شدت دنبال می کنیم و از حق و حقوق باشگاه پرسپولیس به هیچ عنوان کوتاه نخواهیم آمد. 

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره پرونده رامین رضاییان گفت: پرونده رامین رضاییان هم به همین ترتیب است و آن را دنبال می کنیم بالاخره طبق قرارداد تعهداتی دارد و باید به آنها احترام گذاشته شود. من می خواهم که سازمان محترم لیگ و کمیته محترم انضباطی همه مسایل را رعایت کنند تا نشان دهند قانون و آیین نامه برای همه محترم است. 

طاهری درباره نتیجه بازی پرسپولیس مقابل سایپا اذعان داشت: من همیشه این سوال را قلبی پاسخ می دهم. قلب من می گوید پرسپولیس باید برنده شود. غیر از این چیز دیگری ندارم. بازی اول برای همه تیم ها به دلیل ناشناخته بودن تیم حریف دشوار است. کادر فنی ما کار سختی دارد و باید خودش را وفق دهد. با کارهای تاکتیکی و برنامه های تیم مقابل تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم. من بازی آنها را ندیده ام ولی زحمات کادر فنی  و تیم خودم را می بینیم و به همین دلیل خیلی با اطمینان خاطرمی گویم برنده می شویم.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top