ده نکته راهبردی درباره سیل

دکتر علی دارابی عضو هیات علمی تهران مرکز

"امید به ناامیدى"

پدرام سلطانی
ادامه...

یک حمله تروریستی دیگر در قلب اروپا/ دو فرد مسلح، گلوی کشیش کلیسای نورماندی را بریدند

وکیل ملت: در ادامه موج اقدامات تروریستی در مناطق مختلف جهان، به ویژه کشورهای اروپایی، دو مرد مسلح به سلاح سرد وارد کلیسایی در نرماندی فرانسه شده و ضمن گروگان گیری، کشیش کلیسای مذکور را به شکل وحشیانه ای به قتل رساندند. گروگان گیری با کشته شدن دو مهاجم به دست نیروهای پلیس، پایان یافته، ولی تحقیقات درباره آن همچنان ادامه دارد.

تاریخ انتشار: 5مرداد1395|20:18

یک حمله تروریستی دیگر در قلب اروپا/ دو فرد مسلح، گلوی کشیش کلیسای نورماندی را بریدند
| کد خبر: 181713

در ادامه موج اقدامات تروریستی در مناطق مختلف جهان، به ویژه کشورهای اروپایی، دو مرد مسلح به سلاح سرد وارد کلیسایی در نرماندی فرانسه شده و ضمن گروگان گیری، کشیش کلیسای مذکور را به شکل وحشیانه ای به قتل رساندند. گروگان گیری با کشته شدن دو مهاجم به دست نیروهای پلیس، پایان یافته، ولی تحقیقات درباره آن همچنان ادامه دارد.

 

به گزارش «تابناک» به نقل از گاردین، دو مرد که در کلیسایی در «نرماندی» واقع در شمال فرانسه، اقدام به گروگان گیری کرده بودند، گلوی کشیش کلیسا را بریده و وی را به قتل رساندند. ژاکو هامل 84 ساله، کشیشی بود که توسط دو فرد مهاجم، پیش از آنکه هدف گلوله پلیس قرار گرفته و از پای دربیایند، به قتل رسیده است. 

  دو فرد مسلح، گلوی کشیش کلیسای نورماندی را بریدند
سخنگوی وزارت کشور فرانسه گفته، واحدهای وِیژه پلیس این کشور، کلیسای مذکور را به محاصره خود درآوردند و دو فرد مذکور پس از بیرون آمدن از کلیسا، هدف قرار گرفته و از پای درآمدند. سه تن از گروگان ها، بدون هیچ آسیبی نجات یافته اند، ولی حال یک نفر دیگر وخیم است.

هنوز انگیزه این حمله مشخص نشده، اما دفتر دادستانی پاریس اعلام کرده که موضوع به واحد تحقیقات ضد تروریستی ارجاع شده است. فرانسوا اولاند، رئیس جمهور و برنارد سازنو وزیر کشور فرانسه خود را به محل حادثه رسانده اند. مانوئل والس، نخست وزیر فرانسه گفته، این حمله «وحشیانه»، ضربه ای به جامعه کاتولیک و کل فرانسه بود، اما «ما در کنار هم خواهیم ماند».    دو فرد مسلح، گلوی کشیش کلیسای نورماندی را بریدند

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top