تاریخ انتشار: 6مرداد1395|00:01

| کد خبر: 181765

کامیابی خاکستری

وکیل ملت: - سه‌شنبه 5/5/95، هفته اول شانزدهمین دوره لیگ برتر، ساعت 20:45، ورزشگاه تختی تهران، تماشاگر: حدود 12 هزار نفرسایپا صفر پرسپولیس یک گل: کمال کامیابی‌نیا(68) داور: شاهین حاج بابایی کمک‌ها: سجاد طوری، اسد حاج‌محمد اخطار: فرشاد احمدزاده، وحید امیری (پرسپولیس)، سعید لطفی (سایپا) بازیکن برتر: وحید امیری (پرسپولیس) سایپا: الساندرو فیلیپ(4)، سیامک کوروشی(5)، حامد شیری(4) (82 -علیرضا علیزاده)، سعید لطفی(4)، آنتونی لوپز(5)، ابراهیم صادقی(3) (59 - مسعود حسن‌زاده)، روزبه شاه‌علیدوست(3)، امید خالدی(3)، علی زینالی(2) (55 - علی قلی‌زاده)، مهدی ترابی(6) و غلامرضا رضایی(3) سرمربی: حسین فرکی پرسپولیس: علیرضا بیرانوند (4)، محمد انصاری (5)، سیدجلال حسینی(6)، حسین ماهینی(4)، محسن ربیع خواه(4) ( 85 - اولکسی پلی یانسکی)، کمال کامیابی‌نیا (5)، امید عالیشاه (3) (77 - مهدی طارمی)، فرشاد احمدزاده،(5) (73 - احمد نوراللهی)، محسن مسلمان(4)، وحید امیری(6)، علی علیپور (4) سرمربی: برانکو ایوانکوویچ ایران ورزشی- پرسپولیس با وجود ارائه بازی نه چندان دلچسب سه امتیاز شیرین را از سایپا گرفت تا با امیدواری فصل را آغاز کند. چند ساعت مانده به بازی ابتدا اعلام شد گولچ و محرمی برای پرسپولیس در خط دفاع بازی می‌کنند اما برانکو ربیع‌خواه را در چپ بازی داد تا انصاری در دفاع میانی کنار سیدجلال باشد. پرسپولیس خاکستری پوش که در ورزشگاه خارج از خانه میزبانی تمام عیار بود با ترکیبی متفاوت در خط دفاع وارد بازی شد اما از همان ابتدا حواس جمع و البته کمی سردرگم بازی می‌کرد که تلورانس این سردرگمی در طول نیمه نخست بسیار زیاد بود. اولین حرکت درست سرخ‌ها در فاز حمله دقیقه 7 انجام شد که سانتر از چپ امیری با ضربه سر احمدزاده دروازه سایپا را تهدید کرد. دومین موقعیت نیز 10 دقیقه بعد باز هم با حرکت و ضربه احمدزاده حاصل شد که باز هم توپ بیرون از چارچوب دروازه حریف بود. در حالی که سایپا هیچ حرفی برای گفتن نداشت و تنها مشغول دفاع بود پرسپولیسی‌ها نیز در بیشتر دقایق کند و سنگین نشان می‌دادند تا جایی که خیلی سخت تعداد پاس‌های سالم بازیکنان خاکستری پوش به چهار می‌رسید و چالاکی و قبراقی اصلا در حرکات بازیکنان دیده نمی‌شد که البته با توجه به رها شدن دیرهنگام از فصل بدنسازی تا حدودی طبیعی است. احمدزاده در دقایق 21 و 33 دو بار دیگر موقعیت‌هایی نصف و نیمه خلق کرد که در بار دوم همکاری‌اش با امیری جالب بود اما به صورت کلی تیم برانکو روان بازی نمی‌کرد و سایپا هم چیزی برای ارائه نداشت. دقیقه 42 اما پرسپولیس می‌توانست با توپ دزدی علیپور به گل برسد اما گلر برزیلی سایپا دست او را خواند و اجازه نداد تا توپ به امیری برسد.در لحظات پایانی هم سایپا بالاخره از پوسته دفاعی‌اش بیرون آمد و چند حمله ترتیب داد که سیدجلال مقابل حملات آنها ایستادگی کرد تا نیمه نخست بدون جذابیت و هیجان خاصی تمام شود. نیمه دوم به همان منوال نیمه نخست آغاز و ادامه یافت.سایپا یکی دو بار با ضدحمله خطرساز ظاهر شد اما پرسپولیس که در خلق موقعیت عاجز بود با پرتاب اوت امیری ضربه سر ماهینی و در نهایت ضربه محکم کامیابی‌نیا در ریباند به گل برتری رسید. بعد از این گل یک بار احمدزاده دروازه تیمش را نجات داد و طارمی هم به محض ورود به زمین موقعیت خلق کرد که تبدیل به گل نشد. در ادامه پرسپولیس بازی را کنترل کرد تا به سه امتیاز شیرین در گام نخست دست یابد.

سایپا صفر
پرسپولیس یک
گل: کمال کامیابی‌نیا(68)
داور: شاهین حاج بابایی
کمک‌ها: سجاد طوری، اسد حاج‌محمد
اخطار: فرشاد احمدزاده، وحید امیری (پرسپولیس)، سعید لطفی (سایپا)
بازیکن برتر: وحید امیری (پرسپولیس)

سایپا: الساندرو فیلیپ(4)، سیامک کوروشی(5)، حامد شیری(4) (82 -علیرضا علیزاده)، سعید لطفی(4)، آنتونی لوپز(5)، ابراهیم صادقی(3) (59 - مسعود حسن‌زاده)، روزبه شاه‌علیدوست(3)، امید خالدی(3)، علی زینالی(2) (55 - علی قلی‌زاده)، مهدی ترابی(6) و غلامرضا رضایی(3)
سرمربی: حسین فرکی
پرسپولیس: علیرضا بیرانوند (4)، محمد انصاری (5)، سیدجلال حسینی(6)، حسین ماهینی(4)، محسن ربیع خواه(4) ( 85 - اولکسی پلی یانسکی)، کمال کامیابی‌نیا (5)، امید عالیشاه (3) (77 - مهدی طارمی)، فرشاد احمدزاده،(5) (73 - احمد نوراللهی)، محسن مسلمان(4)، وحید امیری(6)، علی علیپور (4)
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

ایران ورزشی- پرسپولیس با وجود ارائه بازی نه چندان دلچسب سه امتیاز شیرین را از سایپا گرفت تا با امیدواری فصل را آغاز کند.
چند ساعت مانده به بازی ابتدا اعلام شد گولچ و محرمی برای پرسپولیس در خط دفاع بازی می‌کنند اما برانکو ربیع‌خواه را در چپ بازی داد تا انصاری در دفاع میانی کنار سیدجلال باشد.
پرسپولیس خاکستری پوش که در ورزشگاه خارج از خانه میزبانی تمام عیار بود با ترکیبی متفاوت در خط دفاع وارد بازی شد اما از همان ابتدا حواس جمع و البته کمی سردرگم بازی می‌کرد که تلورانس این سردرگمی در طول نیمه نخست بسیار زیاد بود.
اولین حرکت درست سرخ‌ها در فاز حمله دقیقه 7 انجام شد که سانتر از چپ امیری با ضربه سر احمدزاده دروازه سایپا را تهدید کرد. دومین موقعیت نیز 10 دقیقه  بعد باز هم با حرکت و ضربه احمدزاده حاصل شد که باز هم توپ بیرون از چارچوب دروازه حریف بود.
در حالی که سایپا هیچ حرفی برای گفتن نداشت و تنها مشغول دفاع بود پرسپولیسی‌ها نیز در بیشتر دقایق کند و سنگین نشان می‌دادند تا جایی که خیلی سخت تعداد پاس‌های سالم بازیکنان خاکستری پوش به چهار می‌رسید و چالاکی و قبراقی اصلا در حرکات بازیکنان دیده نمی‌شد که البته با توجه به رها شدن دیرهنگام از فصل بدنسازی تا حدودی طبیعی است.
احمدزاده در دقایق 21 و 33  دو بار دیگر موقعیت‌هایی نصف و نیمه خلق کرد که در بار دوم همکاری‌اش با امیری جالب بود اما به صورت کلی  تیم برانکو  روان بازی نمی‌کرد  و سایپا هم چیزی برای ارائه نداشت.
دقیقه 42 اما پرسپولیس می‌توانست با توپ دزدی  علیپور به گل برسد اما گلر برزیلی سایپا دست او را خواند  و اجازه نداد تا توپ به امیری برسد.در لحظات پایانی هم سایپا بالاخره از پوسته دفاعی‌اش بیرون آمد و چند حمله ترتیب داد که سیدجلال مقابل حملات آنها ایستادگی کرد تا نیمه نخست بدون جذابیت و هیجان خاصی  تمام شود.
نیمه دوم  به همان منوال نیمه نخست آغاز و ادامه یافت.سایپا  یکی دو بار با ضدحمله خطرساز ظاهر شد اما پرسپولیس که در خلق موقعیت عاجز بود با پرتاب اوت امیری ضربه سر ماهینی و در نهایت  ضربه محکم کامیابی‌نیا در ریباند به گل برتری رسید.
بعد از این گل یک بار احمدزاده دروازه تیمش را نجات داد و طارمی هم به محض ورود به زمین موقعیت خلق کرد که تبدیل به گل نشد. در ادامه پرسپولیس بازی را کنترل کرد تا به سه امتیاز شیرین در گام نخست دست یابد.

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top