تاریخ انتشار: 6مرداد1395|00:36

| کد خبر: 181789

منصوریان چه می‌گوید چه باید بگوید

وکیل ملت: هر مربی راه و رسمی در دوران بدنسازی دارد.

منصوریان خود را به دسته مربیانی پیوند می‌دهد که حتی با شروع لیگ تیمشان هنوز به فضای معروف به فرشینگ نمی‌رسند. این خبر خوبی برای استقلالی‌ها نیست.
معنایش این است که استقلال در هفته‌های آغازین با چالش‌هایی مواجه می‌شود. لیگ هم که از هفته چهارم تعطیل می‌شود و معلوم نیست استقلال در شروع دوباره لیگ به اوج آمادگی یا به تعبیر منصوریان به فرشینگ خواهد
رسید یا نه.
منصوریان در مصاحبه‌اش بعد از بازی با نفت به غیبت تماشاگران هم به شدت اشاره کرد تا بهانه‌ها برای بازی ضعیف استقلال جور باشد. به حرفهای منصوریان از دو زاویه می‌توان نگاه کرد: «خوش بینانه و بدبینانه. انتخاب با شماست، اینکه بخواهید حرفهای منصوریان را توجیه بدانید یا دلایلی منطقی.»
منصوریان در اولین کنفرانس پس از بازی هم مثل جریان بازی هیجان داشت و این هیجان را بروز داد، هیجانی که باعث شد او بی وقفه از مشکلات و موانع حرف بزند یا به کمیته انضباطی پیشنهاد کند که محرومیت را به هفته‌های آینده موکول کند. منصوریان به جای آنکه در یک جمله معایب فنی تیمش را قبول کند، هزار دلیل جور کرد و به اصل ماجرا نرسید. مدیریت و چگونگی طرح بحث در کنفرانس‌های خبری توسط مدیر رسانه‌ای نیز از نکاتی است که منصوریان باید در استقلال به آن توجه داشته باشد.
منصوریان انگار یادش رفته بود که تیم مقابل نفت بود و در مدتی بسیار کوتاه خود را به آن آمادگی رسانده بود. با این حال باید رسم مربیگری منصوریان را پذیرفت و منتظر ماند و دید که استقلال در هفته‌های پیش رو از این سنگینی
خلاص شود.
این جملات منصوریان را بخوانیم: «از خرید‌هایمان خیلی راضی هستم. استقلال و پرسپولیس جای بزرگی است، این دو تیم کمتر از تیم ملی نیستند، بازیکن باید به این فضا عادت کند، دوست داشتم که هوادار خریدهای جدیدمان را رو به جلو هل بدهد.»
منصوریان می‌داند که تیمش چقدر به این هل دادن نیاز دارد. تیم او در بازی با نفت هرگز سرعت نرفت و واقعا به هل دادن نیاز داشت، کاری که هم از منصوریان توقع داریم و هم از تماشاگران و البته در همین زمینه پی آن بودیم که نقش منصوریان را حتی در هفته اول پررنگ‌تر ببینیم.
منصوریان باید بتواند خیلی زود تیمش را از این سنگینی و رخوت نجات دهد، پیش از شروع تعطیلات دوباره. شکل گرفتن بعد از هفته چهارم
کمی دیر است.

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top