تاریخ انتشار: 6مرداد1395|00:54

| کد خبر: 181800

واکنش تند محسن مسلمان به حضور در سفره خانه جنجالی: هرکاری کرده‌ام به خودم ربط دارد!

وکیل ملت: 437439 تاریخ خبر: ۱۳۹۵/۰۵/۰۶ ۰۰:۰۰:۱۳ اگر عکس و فیلم دارید منتشر کنید؛ محسن مسلمان: هرکاری کرده‌ام به خودم ربط دارد! جواب هواداران راخودم باید بدهم و این حرف‌ها به هیچ خبرگزاری ربطی ندارد! ، محسن مسلمان در پایان دیدار تیم‌های پرسپولیس و سایپا گفت: بازی سنگین بود چراکه به تازگی بدنسازی را به پایان بردیم اما سه امتیاز را گرفتیم. پرسپولیس امشب بازی را برد و فکر می‌کنم شرایطمان از اکثر تیم‌ها بهتر است و امیدوارم لیگ را با همین بردها ادامه دهیم. وی در مورد شایعه حضورش در یک سفره‌خانه که با نام "م.م" منتشر شده بود، گفت: هر کسی که این حرف را زده اگر وجود دارد بگوید من چنین کاری را کرده‌ام! هر سال قبل از فصل علیه من شایعات می‌سازند و ابتدا می‌گویند به خاطر ذوب‌آهن نمی‌توانم بازی کنم و بعد هم می‌گویند م.م در سفره‌خانه بوده! اگر از من عکس یا فیلمی دارند وجود داشته باشند و آن را منتشر کنند. این بحث‌ها در هر صورت به پرسپولیس برمی‌گردد. بازیکن پرسولیس گفت: می‌گویند مسلمان در اینستاگرام فلان کار را کرده اما هر کاری کرده‌ام به خودم ربط دارد. من در زمین جانم را هم می‌دهم و جواب هواداران را هم خودم باید بدهم و این حرف‌ها به هیچ خبرگزاری ربطی ندارد. وی درمورد پیام صادقیان گفت: پیام دوست من است اما اکنون در تبریز است و دیگر از او خبری ندارم.

، محسن مسلمان در پایان دیدار تیم‌های پرسپولیس و سایپا گفت: بازی سنگین بود چراکه به تازگی بدنسازی را به پایان بردیم اما سه امتیاز را گرفتیم. پرسپولیس امشب بازی را برد و فکر می‌کنم شرایطمان از اکثر تیم‌ها بهتر است و امیدوارم لیگ را با همین بردها ادامه دهیم.

وی در مورد شایعه حضورش در یک سفره‌خانه که با نام "م.م" منتشر شده بود، گفت: هر کسی که این حرف را زده اگر وجود دارد بگوید من چنین کاری را کرده‌ام! هر سال قبل از فصل علیه من شایعات می‌سازند و ابتدا می‌گویند به خاطر ذوب‌آهن نمی‌توانم بازی کنم و بعد هم می‌گویند م.م در سفره‌خانه بوده! اگر از من عکس یا فیلمی دارند وجود داشته باشند و آن را منتشر کنند. این بحث‌ها در هر صورت به پرسپولیس برمی‌گردد.

بازیکن پرسولیس گفت: می‌گویند مسلمان در اینستاگرام فلان کار را کرده اما هر کاری کرده‌ام به خودم ربط دارد. من در زمین جانم را هم می‌دهم و جواب هواداران را هم خودم باید بدهم و این حرف‌ها به هیچ خبرگزاری ربطی ندارد.

وی درمورد پیام صادقیان گفت: پیام دوست من است اما اکنون در تبریز است و دیگر از او خبری ندارم.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

گیل مرد
|
6مرداد ماه 1395
2
1
اگردرچندمورد گذشته ات مورد بخشش قرارنمیگرفتی الان جرات نداشتی بلبل زبان شوی .تیمی که بزرگترش طارمی باشه بهترازاین نمیشه

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top