روایت خبرنگار "دیلی تلگراف" از سفر به ایران/عکس

وکیل ملت: خبرنگار روزنامه بریتانیایی "دیلی تلگراف"درباره سفرش به ایران می نویسد:"تحریم ها لغو شده و کسب و کار دوباره رونق گرفته است.

تاریخ انتشار: 8مرداد1395|23:17

 روایت خبرنگار "دیلی تلگراف" از سفر به ایران/عکس
| کد خبر: 182470

وزارت امور خارجه سال گذشته محدودیت سفر به ایران را لغو کرد و بازگشایی سفارت بریتانیا در تهران پس از حمله معروف در سال 2011 نیز نقطه عطفی بود. تورهای مسافرتی و دفاتر خدمات هوایی با عجله کار خود را برای تنظیم سفر به ایران از سر گرفتند. قرار است بریتیش ایرویز پرواز مستقیم خود به تهران از هیترو لندن را از سپتامبر آیندهاز سر گیرد. این خبر خوبی برای همه کسانی است که می خواهند به ایران سفر کنند سرزمینی که در رسانه های غربی تصویری بد و حامی تروریسم از ان ارائه می شود. مجید که چهار زانو روی فرش ایرانی نشسته و در یک قهوه خانه چای زعفرانی می نوشد می گوید تصور اشتباهی از ایران وجود دارد. ایرانیان مهمان نواز هستند بسیاری از آنان پیشنهاد شام، میوه و یا چای می دادند". 

                  این خبرنگار می افزاید:"یکی از شهروندان ایرانی توضیح داد که ایرانیان از غرب نفرتی ندارند. در اصفهان که بودیم مردم با افتخار می گفتند آنجا از میدان تیان آن من چین هم بزرگتر است. شاه عباس پادشاه دوران صفوی در اصفهان سکونت داشته است. مجید یک شهروند اصفهانی با افتخار می گوید که او از بالا بر روی بالکن مساجد، مدارس مذهبی و مسابقات چوگان را تماشا می کرده است".

منبع خبر روز نو
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top