تاریخ انتشار: 9مرداد1395|00:44

| کد خبر: 182486

رکوردشکنی در هزینه های سه فصل اخیر؛ استقلال و پرسپولیس صدرنشین اند

وکیل ملت: استقلال و پرسپولیس طی فصول گذشته همواره جز گران‌ترین تیم‌های لیگ بوده‌اند.

استقلال دو سال گران‌ترین تیم شده و یک سال هم با اعلام سقف عجیب یک میلیاردی تیم سوم، اما پرسپولیس همواره دومین تیم گران سال بوده است.

مجموع قرارداد های اعلام شده استقلال امسال به ۱۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسید. استقلال نسبت به فصل گذشته افزایش هزینه‌ای ۵،۶ درصدی داشته است. افزایش هزینه‌ استقلال در مورد بازیکنانش در حدود ۲،۵ درصد بوده در حالی که کادر فنی این تیم بیش از ۳۰ درصد گران‌تر از سال گذشته خواهد بود. مبالغ قراردادهای استقلالی ها در ابتدای فصل ۹۴-۹۵، ۱۸ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان و در ابتدای فصل ۹۳-۹۴، ۱۵ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان بوده است.

قرارداد پرسپولیسی ها امسال به رقم ۱۷ میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومان رسید. این مبلغ ۳،۵ درصد نسبت به فصل گذشته رشد داشته است. بازیکنان پرسپولیس ۱۲ میلیارد و ۹۷۰ میلیون تومان دریافتی خواهند داشت، این مبلغ یک میلیارد از فصل گذشته کمتر است!

با این وجود پرسپولیس گران‌ترین کادر فنی چند سال اخیر لیگ را داراست. با ۴ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان، برانکو و دستیارانش با افزایش دستمزد ۵۸ درصدی نسبت به فصل گذشته کار خود را در پرسپولیس ادامه خواهند داد. مبالغ قرارداد پرسپولیس در ابتدای فصل ۹۴-۹۵، ۱۶ میلیاردو ۷۳۰ میلیون تومان و در ابتدای فصل ۹۳-۹۴، ۱۶ میلیارد و ۹۳۰ میلیون تومان بوده است.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top