تاریخ انتشار: 9مرداد1395|01:25

| کد خبر: 182501

متوسط درآمد ایجنت های ایرانی؛ بین 80 تا 400 میلیون تومان

وکیل ملت: ایجنت ها نقش مهمی در دنیای فوتبال دارند. آنها بزرگ ترین نقل و انتقالات فوتبالی را رقم می زنند.

در فوتبال ایران اما این ایجنت ها در اکثر مواقع مجوز لازم برای فعالیت را ندارند و از سویی اقدامات آنها در دایره تخلفات مالی قرار می گیرد. ایجنتی که باید مختص به یک باشگاه باشد بر سر انتقال یک بازیکن با باشگاه های دیگر هم وارد مذاکره و گفت و گو می شود تا پیچیده ترین شرایط ممکن رقم بخورد.

اما بدون در نظر گرفتن تخلفات برخی از این ایجنت ها یا همان مدیر برنامه ها به درآمدهای آنها می پردازیم:

-در بهترین حالت یک مدیربرنامه ایرانی چیزی حدود 400 میلیون تومان از یک انتقال درآمد کسب می کند، درآمدی که معادل درآمد یک بازیکن متوسط فوتبال ایران است. البته این رقم برای یک مدیربرنامه ها معقول نیست و باید چیزی پایین تر از این میزان باشد.

- پولی که در نتیجه انتقال یک بازیکن عاید ایجنت ها می شود به 300 میلیون و خرده ای هم می رسد. گفته می شود یکی از ایجنت ها همین یک ماه پیش بابت انتقال ستاره سرشناس به یکی از تیم های پایتخت چنین پولی را به جیب زده بود.

-درآمد ایجنت ها در موارد پایین تر به 100 الی 200 میلیون تومان هم می رسد که البته این ارقام باز هم غیر عادی و عجیب به نظر می رسد.

- اکثر ایجنت های ایرانی بابت انتقال هایی که مسببشان می شوند درآمدهایی زیر 100 میلیون دارند. این درآمدها از پنج میلیون تومان شروع می شود و به مرز 80 میلیون تومان هم می رسد.

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top