تاریخ انتشار: 9مرداد1395|01:35

| کد خبر: 182504

سقف منهدم شده ی بنز رجوی دیده شده است/ 255 نفر تحت پیگرد جمهوری اسلامی هستند

وکیل ملت: استاد دانشگاه امام حسین(ع) گفت: به ما گفتند که ماشین بنز شخص رجوی را که دیده بودند که سقفش منهدم شده بود؛ به صورتیکه اگر کسی در آن ماشین بود حتما آسیب دیده است.

سردار "ناصر شعبانی" فرماندۀ سپاه چهارم کرمانشاه گفت: جمهوری اسلامی ایران، فهرستی از 255 تن از اعضای گروهک تروریستی منافقین تهیه کرده است که شامل نام و مشخصات، سوابق جرم و اتهامات محکمه پسندی می شود که بر مبنای اعترافات و دیگر دلایل ارتکاب جرم و جنایت های تروریستی استوار است. این افراد، در فهرست افراد تحت پیگرد پلیس بین الملل، معروف به "wanted" قرار گرفته اند.

سردار شعبانی تاکید کرد که اکثر اعضای این فهرست، همچنان در عراق هستند و چون جایی برای رفتن ندارند، هنوز از این کشور خارج نشده اند.

وی با بیان این که جمهوری اسلامی ایران خواهان دستگیری و محاکمۀ افراد این فهرست است، خاطر نشان کرد: علاوه بر لیست 255 نفره ای که جمهوری اسلامی مطرح کرده است، نمایندگان پارلمان عراق نیز علیه اعضای دیگری از این گروهک تروریستی اعلام جرم کرده اند، زیرا این گروهک تروریستی طی انتفاضۀ شعبان در عراق، بسیار از مردم کُرد را به نفع صدام کشتند.

سردار شعبانی افزود: نمایندگان پارلمان عراق، با تهیۀ فهرستی 120 نفره از اعضای گروهک تروریستی منافقین، خواهان محاکمۀ این افراد به سبب کشتار مردم در خانقین هستند.
 

فراهانی 3

وی تنها علت باقی ماندن منافقین در عراق را فشارهای آمریکا تحت پوشش سازمان ملل دانست و گفت: نه تنها پادگان لیبرتی بلکه فرودگاه نیز دست آمریکایی هاست.

فرماندۀ سپاه چهارم کرمانشاه ضمن تشکر از تلاش هایی که عراق تاکنون در این زمینه انجام داده است، تسریع در روند اخراج اعضای این گروهک و حتی تحویل دادن آن ها به جای اخراجشان را خواستار شد.
 

فراهانی 3سردار شعبانی تصریح کرد: شماری از عناصر این گروهک تروریستی خود را به ما تحویل دادند و اعترافاتی تکان دهنده کردند که اگر معذوریت اخلاقی نبود و می توانستیم اعترافات آن ها را پخش کنیم، پلیس عراق و جامعه اروپا با رجوع به وجدان می توانست درک کند که این افراد، چه تروریست های خطرناکی هستند. متاسفانه اعترافات آن ها به گونه ای است که اگر پخش شود، بیم آن می‌رود که گروهک منافقین اقدام به ترور آن ها کند.

شعبانی که با شبکه العالم گفت و گو می کرد، با اشاره به اذعان عربستان به مرگ رجوی در جریان کنفرانس اخیر پاریس خاطرنشان کرد: در کنار همه هزینه هایی که برای برگزاری آن اجلاس صورت گرفت، وزیر اطلاعات برکنار شده عربستان در آنجا مرگ رجوی را به نوعی اعلام کرد، البته ما هم خبر داشتیم و افرادی که از سازمان نفاق تسلیم شدند، دو نفر آنها بارها به ما گفتند که ماشین بنز شخص رجوی را که دیده بودند که سقفش منهدم شده بود؛ به صورتیکه اگر کسی در آن ماشین بود حتما آسیب دیده.

آنان ماشین رجوی را در سایه بان پارکینگ رهبری نفاق در پادگان بدنام اشرف در عراق دیده بودند. اینها گفته بودند که رجوی مجروح شده است و گزارش ما این بود که قسمتی از صورت او – که این جزای این دنیای او است- به شدت سوخته است و بسیار چهره کریهی داشت، به همین دلیل سازمان منافقین می‌ترسید درصورتیکه او را در منصه ظهور و به مردم و به طرفدارها نشان دهد، طبیعتا یاس و نامیدی برای آنها بیشتر شود.

دسته بندی اخبار داغ , سیاسی ++ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top