تاریخ انتشار: 9مرداد1395|21:01

| کد خبر: 182637

واکنش تند فقیهه سلطانی به انتشار مصاحبه جعلی از وی

وکیل ملت: سلطانی با انتشار تصویر این مصاحبه جعلی در صفحه شخصیاينستاگرامش نوشت: این مطالب زشت با این عناوین زشت‌تر، مصاحبه ای جعلی است و من هرگز با خبرنگار این رسانه بعد از هزار بار تماس، مصاحبه نکردم!

اینم مطلب جوابیه از طرف من که قرار است در این رسانه چاپ شود ...

بنام نامی حق

بسیار از مدیران تحریریه هفته نامه تماشاگران امروز در شگفت و دلگیریم !

دلگیر از چاپ و انتشار مصاحبه ای که من "فقیهه سلطانی" هرگز با این رسانه انجام ندادم و شگفت زده از تیتر بسیار نازیبای این مصاحبه بی اساس !

علی رغم تمام توضیحات ما در مورد مطالب نامه و شفاف سازی در مورد درخواست های منطقی خود از مدیریت سازمان، در خصوص تشکیل "خانه بازیگر" و در نتیجه سامان یافتن امور بازیگران اعم از مرد و زن، باز هم شاهد چاپ و انتشار مطالبی از این دست با عناوین نازیبا و برداشت های سهل انگارانه و مغرضانه در مورد محتوی نامه اخیر هستیم، که تماما و تنها تخریب شخصیت امضا کننده گان نامه را در پی دارد!

متاسفانه برخی از رسانه ها و خبرنگاران با دگرگونی مطالب و منظور ما سعی در ایجاد اختلاف بین ما و همکاران مان و ماهی گرفتن از این آب گل آلود در جهت ایجاد جنجال خبری در رسانه خویشند و خواسته و یا ناخواسته باعث تغذیه خبری شبکه ها غیر و ضد نظام می گردند !

عزیزان! بزرگواران! برخی از اصحاب رسانه که منصف نیستید ..به خدا که فردایی هست...قیامتی هست و روز حسابی ...دنیا و اعتبار آن ارزش ریختن آبروی دیگران را ندارد ...! و من الله هدایه

فقیهه سلطانی

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top