سی و یکمین دوره بازی های المپیک از پنجم آگوست(15 مرداد) در شهر ریودوژانیرو برزیل افتتاح خواهد شد. ایران در این دوره از رقابت ها با 63 ورزشکار در 14 رشته حضور خواهد داشت.

چهارشنبه، 3 آگوست

21:30: نخستین رویداد- آغاز نخستین بازی از دور اول فوتبال زنان بین سوئد و آفریقای جنوبی

جمعه، 5 آگوست

02:45: مراسم افتتاحیه

شنبه، 6 آگوست

16:00: مراسم نخستین مدال طلا برای تفنگ بادی 10 متر زنان
17:00: مسابقه دوچرخه سواری جاده مردان
17:30: نخستین بازی والیبال در ساحل کوپاکابانا
05:30: مسابقات شنا شامل فینال 400 متر زنان و 400 متر مردان

شنبه، 7 آگوست

19:45: مسابقات دوچرخه سواری جاده زنان
05:30: شنا شامل فینال 100 متر پروانه مردان، 200 متر آزاد مردان

دوشنبه، 8 آگوست

23:30: ژیمناستیک: فینال ژیمناستیک تیمی مردان
23:30: دایوینگ پرش 10 متر مردان
01:00: فینال راگبی زنان
05:30: شنا شامل فینال 100 متر کرال پشت زنان، 200 متر آزاد مردان

سه شنبه، 9 آگوست

19:30: سوارکاری: فینال تیمی
21:00: قایقرانی کانو: کانو انفرادی مردان
23:30: ژیمناستیک: فینال تیمی زنان
05:30: شنا فینال 200 متر پروانه مردان، آزاد 4 در 200 متر مردان، 200 متر زنان

چهارشنبه، 10 آگوست

16:00: روئینگ: نخستین مدال طلا در مسابقات قایقرانی 4 نفره مردان
16:00: دوچرخه سواری: تایم تریل زنان و مردان
16:30: تیراندازی: دو نفره مردان
23:30: ژیمناستیک: انفرادی مردان
05:30 شنا: فینال 100 متر آزاد مردان، آزاد 4 در 200 متر زنان

پنجشنبه، 11 آگوست

15:00: گلف: اولین دور از رقابت های مردان
16:00: روئینگ: فینال دو نفره مردان
23:00: جودو: 78 کیلوگرم زنان
23:30: ژیمناستیک: فینال زنان
23:30: دوچرخه سواری پیست: فینال تیمی مردان
04:00: تنیس روی میز: فینال انفرادی مردان
05:30 شنا: فینال 200 متر شنای مختلط مردان، 100 متر آزاد زنان

جمعه، 12 آگوست

16:00: روئینگ: فینال مردان قایق سبک دو نفره، دو نفره سبک زنان، دو نفره زنان، چهار نفره مردان
17:05: دو و میدانی: هفتگانه زنان
17:30: اسب سواری: فینال تیمی
19:30: تنیس: فینال دوبل مردان
23:30: دوچرخه سواری پیست: فینال تیمی مردان
05:30 شنا: فینال 100 متر پروانه مردان و 800 متر آزاد زنان

شنبه 13 آگوست

16:20: روئینگ: فینال هشت نفره مردان و هشت نفره زنان
19:30: تنیس: فینال انفرادی زنان
23:30: دوچرخه سواری پیست: تیمی کایرین زنان و تعقیبی تیمی زنان
04:20: دو و میدانی: فینال پرش از ارتفاع مردان
05:25: دو و میدانی: فینال 10 کیلومتر مردان
06:05: دو و میدانی: فینال 100 متر زنان
06:15: دو و میدانی: پایان هفتگانه زنان

یکشنبه، 14 آگوست

14:30: گلف: فینال مردان
19:30: تنیس: فینال انفرادی مردان
20:30: قایقرانی: فینال مردان و زنان
21:30: ژیمناستیک: حلقه خرک مردان و پرش از خرک زنان
23:30: دوچرخه سواری پیست: سرعت مردان
04:25: دو و میدانی: فینال پرش سه گانه زنان
05:30: دو و میدانی: فینال 400 متر مردان

دوشنبه، 15 آگوست

16:30: شنا: آب های آزاد زنان
17:30: اسب سواری: درساژ انفرادی
21:30: ژیمناستیک: چوب موازنه زنان
20:30: قایقرانی: فینال مردان
23:30: دوچرخه سواری پیست: فینال مردان
05:55: دو و میدانی: فینال 800 متر مردان
06:15: دو و میدانی: فینال 400 متر زنان

سه شنبه، 16 آگوست

20:30: قایقرانی: فینال مردان
21:30: ژیمناستیک: فینال حرکات زمینی مردان
23:30: دوچرخه سواری پیست: فینال زنان، سرعت زنان و کرین مردان
01:30: دایو: پرش مردان
02:30: وزنه برداری: فینال بالای 105 کیلوگرم مردان
04:00: دو و میدانی: فینال پرش ارتفاع مردان

چهارشنبه، 17 آگوست

19:30: اسب سواری: فینال پرش مردان
20:30: قایقرانی: 470 مردان و زنان
04:45: دو و میدانی: فینال پرش ارتفاع زنان
06:00: دو و میدانی: فینال 200 متر زنان
06:25: دو و میدانی: پرش از روی مانع 100 متر زنان

پنجشنبه، 18 اگوست

18:30: مسابقات سه گانه: مسابقات مردان
03:30: تکواندو: زیر 57 کیلوگرم زنان
05:45: والیبال ساحلی: فینال مردان
06:00: دو و میدانی: فینال 200 متر مردان

جمعه، 19 آگوست

17:30: اسب سواری: فینال پرش انفرادی
19:30: شنای موزون: آزاد
19:30: مسابقات پنجگانه مدرن: فینال زنان
21:00: دوچرخه سواری بی ام ایکس: فینال زنان و مردان
21:30: بوکس: فینال 60 کیلوگرم زنان
00:30: هاکی: اهدای مدال زنان
01:00: فوتبال: اهدای مدال زنان
03:30: تکواندو: زیر 80 کیلوگرم مردان
05:45: دو و میدانی: 4 در 100 متر زنان
07:05: دو و میدانی: 4 در 100 متر مردان

شنبه، 20 آگوست

14:30: گلف: فینال مردان
18:30: مسابقات سه گانه: مسابقات زنان
20:00: دوچرخه سواری کوهستان: فینال زنان
21:30: بوکس: 51 کیلوگرم زنان
01:00: فوتبال: اهدای مدال مردان
03:30: تکواندو: بالای 76 کیلوگرم زنان
04:45: دو و میدانی: 800 متر زنان
05:00: دو و میدانی: 500 متر زنان
05:30: دو و میدانی:  4 در 400 متر زنان
06:05: دو و میدانی: 4 در 400 متر مردان

یکشنبه، 21 آگوست

17:00: دو و میدانی: ماراتن مردان
22:35: بسکتبال: اهدای مدال مردان
02:45: مراسم اختتامیه

* ساعت ها به وقت ایران می باشد.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top