تاریخ انتشار: 11مرداد1395|15:06

| کد خبر: 183074

اختلاف پرسپولیسی ها در قضیه رضاییان/کاشانی: بازیکنی که از پرسپولیس رفته دیگر رفته است

وکیل ملت: در حالیکه یزرگانی چون کریمی و خوردبین از آمدن رضاییان استقبال کرده اند ، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به احتمال بازگشت رامین رضاییان به این تیم اعلام کرد که شأن این باشگاه بزرگ باید حفظ شود.

جعفر کاشانی در گفت وگویی در خصوص بحث بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس و اینکه آیا با چنین مسئله ای موافق است یا نه، گفت: من از این ماجرا اطلاعی ندارم، اگر پرسپولیس باشگاهی بزرگ و تأثیرگذار روی فرهنگ جامعه است، باید به سابقه هرکسی که قرار است به این تیم بیاید توجه کند. کسی که می خواهد پیراهن پرسپولیس را بپوشد باید شرایط آن را از هر نظر داشته باشد، ضمن اینکه شأن باشگاه بزرگ پرسپولیس نیز باید حفظ شود.

وی افزود: امیدوارم پرسپولیس باشگاهی باشد که همه آرزو داشته باشند، عضو آن شوند. هرکسی که عضو این باشگاه می شود و پیراهن پرسپولیس را به تن می کند یک شبه ره صد ساله را می رود و این جوان ها باید به این مسائل توجه داشته باشند. اینکه با پرسپولیس چه رشدی می کنند. حالا این جوان ها اشتباه می کنند و به نظرم باید با این بچه ها کار فرهنگی صورت بگیرد. باید با این بازیکنان جوان صحبت شود تا آنها توجیه شوند که پیراهن چه باشگاه بزرگی را به تن می کنند. اینکه این بازیکنان می توانند با نام پرسپولیس الگوی جامعه شوند و رفتار و گفتار و کردار آنها در جامعه الگو قرار بگیرد.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: بازیکنانی که به باشگاه پرسپولیس می آیند، باید شأن و شخصیت خود را از نظر حفظ کرده تا نماینده این باشگاه بزرگ باشند. بازهم امیدوارم با این بچه ها بیشتر کار فرهنگی صورت بگیرد و روزگاری باشد که هرکسی که فقط بازی اش خوب بود به پرسپولیس نیاید و یکسری مسائل را در نظر بگیریم.

کاشانی در خصوص اینکه اگر خودش تصمیم گیرنده باشد اقدام به بازگرداندن رضاییان می کند یا نه، گفت: من اگر بودم بازیکنی که از این باشگاه رفت، دیگر رفته است، اما چون اینها جوان هستند و نمی دانند چگونه باید رفتار کنند، معتقدم باید با آنها کار کرد و توجیه شوند. اینکه جوان تو می توانی پنج سال دیگر در پرسپولیس باشی، قهرمان شوی و آینده ات اینجا رقم بخورد. این بازیکنان باید با این مسئله آشنا شود و روی فرهنگ آنها کار شود.

وی در پاسخ به این سؤال که به صورت واضح اعلام کند یا موافق یا مخالف بازگشت رضاییان است، اظهار داشت: من نمی گویم موافق نیستم یا موافق هستم، فقط می گویم کسی که به پرسپولیس آمد باید شرایط حضور در این تیم را داشته باشد. در پرسپولیس بزرگانی بوده اند که افتخار آفرینی کرده اند. اکنون هم بازیکنانی که به این تیم می آیند، باید پایبند به اخلاق باشند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

علی
|
11مرداد ماه 1395
0
0
بذارید باشگاه بشه ...بعدا....فقط همین وبلد باش.

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top