تاریخ انتشار: 11مرداد1395|15:56

| کد خبر: 183093

ارزان ترین بازیکنان لیگ را بشناسید/ این ستاره‌ها‌ با‌ حقوق‌ ماهی ‌150 ‌هزار تومان!

وکیل ملت: بعد از انتشار قراردادها از سوی سازمان لیگ برتر واکنش های متفاوتی را شاهد بودیم. به رغم تاکید روی شفاف سازی هنوز خیلی از قراردادها برای مردم قابل باور نیست!

با این حال سازمان لیگ برتر می گوید مالیات هایی که مربیان و بازیکنان پرداخت خواهند کرد بر اساس پرداختی ها خواهد بود نه مبالغی که در سایت سازمان لیگ برتر اعلام می شود. هر چند این اظهار نظر هم وجود دارد که قراردادهای برخی از بازیکنان گزاف منظور شده و دستمزدشان به اندازه کیفیت بازی ای که ارایه می دهند، نیست.


با این حال هنوز در لیگ برتر بازیکن ارزان داریم. بازیکنانی که قراردادشان پا ئین تر از سقف قرارداد است! سقف قرارداد در گذشته ای نزدیک 350 میلیون تومان عنوان شد اما طولی نکشید که سقف قرارداد کف قرارداد شد و طبیعی بود سقف قرارداد چندین برابر 350 میلیون تومان شود. اگر سقف تعیین نمی شد و حساسیت ها به وجود نمی آمد چه بسا امروز هزینه های جاری باشگاه ها کمتر می شد.


در بین بازیکنانی که هم اکنون دستمزدشان کمتر از 350 میلیون تومان است می توان از حسین بادامکی نام برد. بازیکن سابق پرسپولیس در خط میانی هنوز هم خوب می جنگد و خوب پاس می دهد و شاید اگر به سال های پایانی بازیگری نزدیک نبود بیشتر از 300 میلیون تومان می گرفت. قرارداد محمد انصاری مدافع چپ پرسپولیس 240 میلیون تومان منظور شده! بازیکن با اخلاقی که انصافا کیفیت فنی خوبی دارد و با توجه به اینکه به اردوی تیم ملی هم دعوت می شود جا داشت که دستمزد بیشتری دریافت می کرد. هم چنین علی علیپور که قراردادش 300 میلیون تومان است. بازیکنی که فصل گذشته یکی از ارکان موفقیت های تیم پرسپولیس بود.


کیوان امرایی با 350 میلیون تومان، سید علی فاطمی با 190 میلیون تومان، غلامرضا عنایتی با 350 میلیون تومان، حمید رضا دیوسالار با 250 میلیون تومان، احمد حسن زاده با 350 میلون تومان، امیر ارسلان مطهری با 250 میلیون تومان، میلاد شعبانلو با 60 میلیون تومان، امید نورافکن با 150 میلیون تومان، رضا شکاری با 70 میلیون تومان و محمد روشندل با 200 میلیون تومان که جزء مهره های شناخته شده لیگ برتر هستند جزء بازیکنان ارزان قیمت لیگ برتر به شمار می روند.


اما ارزان ترین بازیکنان لیگ برتر این بازیکنان هستند:
هادی محمدی – قرارداد:  یک میلیون و پانصد هزار تومان
مهدی شریفی – قرارداد: یک میلیون و پانصد هزار تومان
محمد رضا اخباری – قرارداد: یک میلیون و پانصد هزار تومان
سروش رفیعی – قرارداد: یک میلیون و پانصد هزار تومان


این آمار و ارقام برای هیچ کس قابل باور نیست از اینرو برای باور آن هیچ تلاشی نمی کنیم. بازیکنان با کیفیتی که به دفعات به اردوی تیم ملی دعوت شده اند با ماهی 150 هزار تومان! این ها قطعا پول های رومیزی یا زیر میزی خواهند گرفت و جالب اینکه مالیات نخواهند پرداخت چون بازیکنان سرباز هستند و قانون به باشگاه اجازه نمی دهد که قراردادشان بیشتر ثبت شود. به واقع اینجا قانون مانع قانون گرایی و فرار از قانون پرداخت مالیات شده است.

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top