تاریخ انتشار: 11مرداد1395|22:10

| کد خبر: 183227

بیرانوند گوشه بسته گل خورد

وکیل ملت: تعویض طلایی نعیم سعداوی در اولین توپی که صاحب آن شد با عبور از ربیع خواه و اشتباه این بازیکن توپ را وارد دروازه بیرانوند در گوشه بسته کرد و فولاد را پیش انداخت.

در حالی که فولاد بعد از شکست خانگی در هفته گذشته در تهران به دنبال کسب امتیاز از شاگردان برانکو ایوانکوویچ است، سرخ‌های تهرانی نیز به دنبال دومین پیروزی پیاپی خود و حضور در صدر جدول برای استارت قهرمانی از هفته های ابتدایی لیگ هستند.


با گزارش لحظه به لحظه این دیدار ورزش سه را همراهی کنید.


استادیوم آزادی                      تماشاگر: 50 هزار نفر
داور: سید مهدی سیدعلی  کمک داوران: آرمان اسعدی و مهدی عالیقدر

 


پرسپولیس:

 

علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، سیدجلال حسینی، محسن ربیع خواه، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، امید عالیشاه، وحید امیری، فرشاد احمدزاده و علی علیپور
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ


فولاد:

 

مهرداد طهماسبی، مهرداد جماعتی، عبدالله کرمی، محمد اهل شاخه،یوسف وکیا، اکبرایمانی، ماتیاس چاگو، حمید بوحمدان، میلاد بدرقه (عبدالله ناصری 64)، محمود مطلق زاده (میلاد پاک پرور  57) و بهرام رشید فرخی
سرمربی: نعیم سعداوی

 

 

اخطار

 

 

کمال کامیابی نیا (52) از پرسپولیس

 

 

شرح نیمه اول:

 


پرسپولیسی ها مطابق انتظار با حضور هواداران شان و البته تاکتیک تهاجمی برانکو ایوانکوویچ از همان دقایق ابتدایی روی دروازه فولاد هجوم بردند و البته باز هم در ضربات نهایی ناکام ماندند. 
پرسپولیس بارها با استفاده از ارسال های کنار زمین و استفاده از عمق دفاع فولاد قصد رسیدن به دروازه فولاد و مهرداد طهماسبی را داشت که در نهایت هجوم های پرتعداد آنها راهی به دروازه نیافت و این نعیم سعداوی بود که با استفاده از دفاع لایه به لایه و استفاده از دو هافبک در جلوی مدافعان تیمش مانع از رسیدن پرسپولیس به دروازه این تیم شد.

 

 

 

 

دقایق حساس

 

 

دقیقه 3: ارسال ضربه ایستگاهی از سوی مسلمان با پاس ماهینی در محوطه جریمه برای کامیابی نیا همراه شد که ضربه این بازیکن با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه 5: ارسال امید عالیشاه از جناح چپ در حالی که فرشاد احمدزاده در تیر دو در انتظار توپ بود با مهار طهماسبی بی نتیجه ماند.

دقیقه 5: محسن مسلمان به دلیل مصدومیت باعث قطع بازی شد. هافبک جوان پرسپولیسی ها بعد از مداوا توسط کادرپزشکی به زمین بازی بازگشت.

دقیقه 7: ارسال بلند حسین ماهینی بعد از عبور از بالای سر مدافعان فولاد در موقعیتی مناسب در اختیار عالیشاه قرار گرفت که ضربه سر این بازیکن به زیر توپ باعث شد توپ با اختلاف زیاد به بیرون رود.

دقیقه 10: ارسال بلند با پرتاب اوت دستی از سوی حسین ماهینی بار دیگر فرصت سرزنی را در اختیار عالیشاه قرار داد که ضربه او به راحتی در اختیار طهماسبی قرار گرفت.

دقیقه 13: حمید بوحمدان از میانه میدان به قصد دروازه شوت زد که ضربه بی رمق این بازیکن به راحتی در اختیار بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه 19: شوت از راه دور و از فاصله 30 متری را ربیع خواه به سمت دروازه فولاد نواخت که طهماسبی با دفع ناقص خود فرصت را در اختیار امیری قرار داد اما ضربه شماره 19 پرسپولیس از زاویه تقریبا بسته راهی به دروازه نیافت و از کنار تیرک دوم به بیرون رفت.

دقیقه 24: ارسال ضربه ایستگاهی مسلمان به محوطه جریمه بعد از دفع ناقص طهماسبی در شش قدم نصیب وحید امیری شد و این بازیکن در حالتی نامتعادل ضربه اش را نواخت که توپ به بیرون رفت. این در حالی بود که به نظر می رسید بوحمدان از پشت سر این بازیکن را شارژ کرده است و می توانست خطای پنالتی اعلام شود.

دقیقه 27: ارسال قطری و زمینی امید عالیشاه به قصد استفاده وحید امیری می توانست فرصت مناسبی برای سرخپوشان باشد که مدافع فولاد در آخرین لحظه توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 28: پاس عرضی مسلمان به شش قدم، با ضربه علیپور و برخورد به طهماسبی در یک رفت و برگشت و در حالی که موقعیت فوق العادهی ای برای گلزنی پرسپولیس محسوب می شد با دخالت و مهار طهماسبی همراه شد.

دقیقه 29: یک حرکت تمرین شده در ضربه ایستگاهی در ادامه با ارسال بیرون پای مسلمان در شش قدم و اشتباه طهماسبی فرصت خوبی نصیب علیپور کرد که این بازیکن نتوانست ضربه نهایی را به خوبی بزند و توپش به بیرون رفت.

دقیقه 33: ضربه ایستگاهی به دلیل خطا روی امید عالیشاه را مسلمان به محوطه جریمه فرستاد که در ادامه محمد انصاری از پشت محوطه جریمه با شوتی روی پا دروازه طهماسبی را هدف قرار داد که ضربه اش با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه 34: ضربه وحید امیری از کنج محوطه جریمه در حالی که طهماسبی نیز به سمت توپ شیرجه رفته بود با اختلاف کمی از تیرک افقی به بیرون رفت.

دقیقه 36: بوحمدان به قصد نفوذ از جناح راست با تکل ماهینی متوقف شد که این ضربه ایستگاهی را مهرداد جماعتی به سمت دروازه ارسال کرد اما بیرانوند با خروجی مطمئن آن را مهار کرد.

دقیقه 42: روی خطایی که جماعتی روی فرشاد احمدزاده مرتکب شد، سرخپوشان صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند که این فرصت نیز سودی برای آنها نداشت.

دقیقه 48: ارسال مواج امید عالیشاه با اشتباه طهماسبی در دفع توپ فرصت را در اختیار امیری در شش قدم قرار داد که این بازیکن در حالتی نامتعادل به توپ ضربه زد که با برخورد به مدافع فولاد تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 49: ارسال کرنر به بیرون محوطه جریمه برای استفاده محسن مسلمان با ضربه پای راست این بازیکن توپ را با اختلاف به بیرون فرستاد.

دقیقه 52: یک اشتباه از سوی پرسپولیسی ها توپ را در فضای مناسب ضد حمله در اختیار مطلق زاده قرار داد که این بازیکن با خطای کامیابی نیا متوقف شد و داور یک کارت زرد به هافبک تدافعی پرسپولیس داد.

دقیقه 54: ارسال مناسب از سوی امید عالیشاه با ضربه فرشاد احمدزاده همراه شد که توپ به تور کناری دروازه برخورد کرد و راهی به دروازه نیافت.

دقیقه 55: فرار محسن مسلمان به عمق خط دفاعی فولاد و پاس در عمق او برای امید عالیشاه با ضربه این بازیکن از روی خط هجده قدم همراه شد که طهماسبی این بار توپ را بخوبی مهار کرد.

دقیقه 58: ارسال دیدنی حسین ماهینی با ضربه سر فوق العاده امید عالیشاه از روی خط دروازه با واکنشی فوق استثنایی از سوی طهماسبی همراه شد تا این تیم بهترین فرصت گلزنی اش را اینگونه از دست بدهد.

دقیقه 62: ضربه راه دور میلاد بدرقه بدون اینکه دروازه علیرضا بیرانوند را با خطر مواجه کند از خط عرضی عبور کرد.

 

 

دقایق حساس

 

 

* مطابق همیشه و بعد از درگذشت هادی نوروزی، هواداران این تیم در دقیقه 24 یاد و خاطره کاپیتان شماره 24 ابدی خود را زنده نگه داشتند.
* در میانه های زمان نیمه دوم تماشاگران با اعتراض به نعیم سعداوی عملکرد تدافعی او را در این بازی مورد انتقاد قرار دادند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top