وب سایت ترکیه ای HTSPOR نوشته: ریزه اسپور چندی پیش دو بازیکن از تیم پرسپولیس که در لیگ خلیج فارس ایران بازی می کند دو بازیکن خرید که یکی از آن ها با 23 سال سن آقای گل لیگ هم شده بود. مهدی طارمی و رامین رضاییان و هر دوی این بازیکنان با باشگاه ترکیه ای قرارداد امضا کردند.


بعد از این که جشن نهایی شدن انتقال این دو بازیکن به ریزه برگزار شد، هر دو به کمپ تمرینی تیم در اتریش ملحق شدند. اما به فاصله کمی بعد از این انتقال در ایران کمپینی برای مهدی طارمی ایجاد شد و از این بازیکن خواستند که به کشورش بازگردد. همچنین گفته شد که خانواده او هم تهدید شده اند.

رامین رضاییان هم بعد از کودتای ترکیه گفت که برای اولین بار در شهر تانک دیده و خیل ترسیده است. او هم بعد از طارمی از ریزه جدا شد و در پیامی برای هوادارانش نوشت: در ترکیه جنگ بود. برای اولین بار در زندگی ام در شهر تانک دیدم. واقعا ترسیدم. با خودم گفتم خدا، بدون مهدی در کشور خارجی چه کنم؟ بعد از بازگشت مهدی همه نگاه ها به من است. شاید هم این طور نباشد، اما من این طور احساس می کنم.

HTSPOR نوشته که باشگاه ترکیه ای ریزه اسپور می خواهد به پشتوانه قرارداد 2 ساله ای که با هر دوی این بازیکنان دارد، علیه آن ها به فیفا شکایت کند.

 

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top