تاریخ انتشار: 13مرداد1395|00:03

| کد خبر: 183572

اسدی چرا حکم بازی استقلال- استقلال خوزستان را اعلام نمی‌کند؟

مهدیه دریابیگی

وکیل ملت: حکم اتفاقاتی که در بازی استقلال و استقلال خوزستان افتاده، فردای بازی دو تیم صادر شده است اما بنا به ادعای مسوولان کمیته انضباطی هنوز این حکم توسط دبیر کل به امضا نرسیده تا رسانه‌ای شود. بعد از ظهر دوشنبه بود که حسین عبداللهی دبیر کمیته انضباطی اعلام کرد که حکم بازی استقلال و استقلال خوزستان صادر شده است اما نتیجه این حکم روی خروجی سایت فدراسیون نیامد!

به همین خاطر روز گذشته به سراغ عبداللهی رفتیم تا از دلیل این موضوع با اطلاع شویم، نکته قابل توجه اینکه عبداللهی حرف‌های روز دوشنبه خود را تکرار کرد. گفته بودید حکم بازی استقلال و استقلال خوزستان صادرشده است! دبیر کمیته انضباطی در این باره می‌گوید: «بله، این حکم صادر شده است.» پس چرا تاکنون این حکم رسانه‌ای نشده؟ عبداللهی در پاسخ به این سوال می‌گوید:«ما حکم را صادر کردیم ولی بعد از اینکه احکام کمیته انضباطی صادر می‌شود به دبیر کل فدراسیون تحویل داده می‌شود تا ایشان حکم را امضا کند و در نهایت توسط ایشان رسانه‌ای می‌شود.»
با این اوصاف حکم در دفتر آقای اسدی مانده و هنوز امضا نشده! دبیر کمیته انضباطی در پاسخ می‌گوید: «نمی‌دانم. از اینکه امضا کرده‌اند یا نه خبر ندارم. ما کار خودمان را انجام دادیم و روز دوشنبه به شما دروغ نگفتم که این حکم صادر شده است. بقیه ماجرا به آقای اسدی و رسانه‌ای شدن این حکم مربوط می‌شود.»
تماشاگران اهوازی محروم شده‌اند؟ عبداللهی در پاسخ می‌گوید: «خیر، در ابتدای فصل ما با محرومیت شروع نمی‌کنیم. فعلا فقط تیم‌ها جریمه می‌شوند.» به نظر می‌رسد اهوازی‌ها هم جریمه شدند. عبداللهی در این ارتباط می‌گوید:«بله، خدمت شما گفتم با شروع لیگ محرومیت در نظر نمی‌گیریم و در صورت تکرار شدت جرائم و تنبیهات بیشتر می‌شود.»
در چنین شرایطی استقلالی‌ها که فصل را با محرومیت آغاز کردند حتما گله مند خواهند شد و اعتراض می‌کنند! عبداللهی در این ارتباط می‌گوید: «واقعا مانده‌ایم که چکار کنیم. محروم می‌کنیم، دوستان می‌گویند کجای دنیا تماشاگران را محروم می‌کنند؟ محروم نمی‌کنیم گلایه می‌کنند. نمی‌دانیم به چه ساز آنها گوش کنیم؟ ضمن اینکه تماشاگران استقلال به دلیل تکراری که در کارهایشان داشتند آخر فصل محروم شدند. ما همیشه تنبیهات خود را با جرائم شروع می‌کنیم. کمیته انضباطی براساس قانون پیش می‌رود وآیین نامه‌ای که در اختیار دارد.»
بنا به گفته دبیر کمیته انضباطی حکم بازی استقلال و استقلال خوزستان صادرشده است اما برای امضا و تایید نهایی در دفتر اسدی است و دبیر کل فدراسیون باید این حکم را تایید کند. حکمی که در آن استقلال خوزستان جریمه شده است! اما به نظر می‌رسد با اعلام نکردن حکم کمیته انضباطی هنوز سیاست خاک خوردن احکام انضباطی در دفتر دبیر کل از دوران دبیرکل قبلی باقی مانده و بنا به صلاحدید مسوولان این احکام رسانه‌ای می‌شود.

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top