تاریخ انتشار: 13مرداد1395|12:25

| کد خبر: 183687

فتح و محمود عباس با حمله به ایران خود را لو دادند

وکیل ملت: "همین محمود عباس معتقد است که آیت الله خامنه ای و نظام ایران، اسراییل را از تهران بیرون و سفارت صهیونیست ها را به انقلابیون فلسطینی واگذار کردند.»

روزنامه "رای الیوم" در سرمقاله امروز خود به قلم "عبدالباری عطوان" تحلیلگر برجسته فلسطینی نوشت: «محمود عباس که خود در اوایل انقلاب ایران از این کشور حمایت می کرد و از نظام آن تعریف می کرد، امروز با حمایت سعودی به ایران حمله ور می شود. همین محمود عباس معتقد است که آیت الله خامنه ای و نظام ایران، اسراییل را از تهران بیرون و سفارت صهیونیست ها را به انقلابیون فلسطینی واگذار کردند.»

 

رای الیوم در ادامه سرمقاله خود نوشت: «ولی اینک می بینیم که محمود عباس با سرکرده سازمان مجاهدین دیدار و گفتگو می کند و در بیانیه ای به نظام ایران حمله ور می شود. هر چند که بخشی از سخنان "شیخ الاسلام" مشاور وزیر خارجه ایران خارج از عرف دیپلماتیک بود، ولی نباید جنبش "فتح" آن بیانیه ضدایرانی و آتشین را صادر می کرد.»

 

این روزنامه در ادامه افزود: «در بیانیه جنش فتح آمده بود که "سخنان شیخ الاسلام به عنوان عضوی از نظام ایران انعکاس مفاهیم خیانت و نقش هایی است که این کشور در تفرقه افکنی میان صفوف فلسطینی ها و ایجاد شکاف در امت اسلامی و عربی ایفا می کند. این همان خدمت به طرح صهیونیست ها در منطقه است."»

 

رای الیوم ادامه داد: «درباره فقره اخیر از این بخش از بیانیه که درباره خدمت به صهیونیست هاست، باید گفت با این فقره از بیانیه، فتح و محمود عباس خود را لو دادند؛ چون آن که به صهیونیست ها خدمت می کند، ایران نیست بلکه شخص محمود عباس است که با 20هزار نیرو در خدمت هماهنگی با اسراییل است و همین محمود عباس است که هماهنگی و همکاری امنیتی با اسراییل می کند. شما جنبش فتح و رییستان عباس هستید که به ناهنجاری ها مبتلا شده اید پس بهتر است خودتان را لو ندهید.»

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top