«قزلباش» سرپرست اداره کل خبر و تفسیر برون مرزی شد

وکیل ملت: جلسه تودیع و معارفه مدیرکل و سرپرست اداره کل خبر و تفسیر در سالن اجتماعات معاونت برونمرزی صدا و سیما برگزار شد. در این جلسه که با شرکت مدیران حوزه برونمرزی و کارکنان برگزار گردید، امیر کرمی ،مدیر سابق خبر و تفسیر تودیع و بهروز قزلباش به عنوان سرپرست اداره کل خبر و تفسیر برونمرزی معارفه گردید.

تاریخ انتشار: 13مرداد1395|13:01

«قزلباش» سرپرست اداره کل خبر و تفسیر برون مرزی شد
| کد خبر: 183711

در حکم محمد اخگری، معاون برونمرزی صدا و سیمای جمهوری اسلامی، به بهروز قزلباش  که به عنوان سرپرست اداره کل خبر و تفسیر برونمرزی منصوب شد، آمده است :

نظر به مراتب تعهد و تخصص و تجربیات جنابعالی در معاونت برونمرزی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست اداره کل خبر و تفسیر منصوب می شوید.

معاون برونمرزی صدا و سیما با توجه به تحول در ماموریت های رسانه‌های برونمرزی،محورهای مهمی برای ترسیم فعالیت آتی این اداره کل تعیین کرد.

تهیه و تامین اخبار ،تصاویرخبری،تولید محصولات چند رسانه‌ای، گزارش‌ها و تفاسیر مورد نیاز رسانه‌های برونمرزی، توجه به تولید پیام، درقالب‌های نوین مبتنی بر وب،رادیو اپ،رادیوهای اجتماعی، از محورهای مهم حکم قزلباش است.

در بخش دیگری از حکم معاونت برونمرزی به بهروز قزلباش آمده است،توجه جدی به اخبار غرب آسیا و کشورهای اسلامی؛بخصوص اخبار مقاومت اسلامی در منطقه و جهان، قدرتمند سازی تحریریه پارس تودی از طریق هم افزایی و بکار گیری همه توان رسانه‌های برونمرزی جهت حضور جدی در نبردهای نرم رسانه‌ای برای پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی و دفاع از مظلومان و مسلمانان تحت ستم مورد انتظاراست.

محمد اخگری در حکم خود آورده است: توجه موکد به ظرفیت‌های دنیای مجازی برای تولید و نشر پیام انقلاب اسلامی،از دیگر محورهای مهم فعالیت آتی اداره کل خبر و تفسیر برونمرزی خواهد بود.

محمد اخگری در پایان حکم ضمن اظهار امیدواری برای همکاری مدیران و کارکنان برونمرزی با اداره کل مذکور در سایه همدلی ، استفاده از توانایی مجموعه نیروی انسانی تحت اختیار و توجه به سه عنصر «دقت ،صحت و سرعت» در تولید و پردازش و انتشار اخبار را خواستار شد.

بهروز قزلباش سردبیری چندین روزنامه، مجله، سردبیری اخبار رادیو اینترنتی ایران صدا، سردبیری اخبار اداره کل اروپا و آمریکا،مدیریت خبرشبکه سحر، و سرپرستی تحریریه و تولیدات پارس تودی رادر کارنامه کاری خود دارد.

امیر کرمی،مدیر کل سابق خبر و تفسیر برونمرزی،با حکم رییس سازمان صدا و سیما،ریاست دفتر سازمان در جمهوری آذربایجان را به عهده گرفته است.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top