تاریخ انتشار: 14مرداد1395|00:14

| کد خبر: 183846

پشت پرده غیبت طاهری:رضاییان باید متنبه شود؛ کاری که برای طارمی نشد

وکیل ملت: یکی دو ساعت بعد از اینکه رامین رضاییان مدعی شد باشگاه برای مذاکره با او هیچ تماسی نگرفته به باشگاه رفت. در حالی‌که این ذهنیت به وجود آمده بود که قراردادش امضا خواهد شد اما هر چقدر مدافع پشیمان پرسپولیسی‌ها در ساختمان باشگاه به همراه مدیر برنامه‌اش نشست خبری از علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه نشد.

در نهایت هم او باشگاه را ترک کرد. به نظر می‌رسد پس از مدل جدایی رضاییان از پرسپولیس که باعث دلخوری هواداران، پیشکسوتان و پرسپولیسی‌ها شد حالا باشگاه هم می‌خواهد با رفتاری مشابه تا حدودی جبران کند و برای روزهای بعد از امضای قرارداد حرفی برای گفتن خطاب به هواداران داشته باشد.

کاری که شاید برای جذب دوباره مهدی طارمی انجام نشد. به هرحال طاهری می‌دانسته که رضاییان به باشگاه می‌آید اما اینکه خودش در باشگاه حاضر نمی‌شود به این احتمال قوت می‌بخشد. سرپرست باشگاه فقط به گفتن یک جمله بسنده می‌کند. او می‌گوید: «حضور رضاییان در پرسپولیس الزاماتی دارد که باید رعایت شود. رامین با تیم پرسپولیس قرارداد داشته و قراردادش را فسخ نکرده بوده که به تیم ریزه اسپور رفته و این خودش بار انضباطی دارد. نه تنها در باشگاه پرسپولیس، بلکه در فدراسیون فوتبال این روند باید طی شود. ما پیگیر این موضوع هستیم و از لحاظ فنی می‌دانیم که رامین بازیکن خوبی است ولی باید این مراحل طی شود. دیروز هم جلسه‌ای داشتیم و به خاطر همین موضوع من کمی دیر آمدم چون قرار بود با رامین صحبت کنم.»


به هرحال جذب رضاییان بستگی به خارج کردن یک بازیکن بزرگسال یا جذب یک دروازه‌بان زیر 23 سال دارد. این موضوعی است که برانکو باید درباره آن تصمیم‌گیری کند. اگر ما بازیکنی بگیریم با نظر سرمربی است. مربی است که از بازیکن بازی می‌خواهد و می‌داند که باید او را در کدام پست بازی دهد.

به هرحال یک بازیکن باید از پرسپولیس برود تا رامین بیاید. این هم به چند جلسه صحبت با سرمربی احتیاج دارد.» طاهری درباره برنامه‌هایی که برای هواداران در نظرگرفته اینطور توضیح می‌دهد: «قصد داریم تا شرایط مناسبی برای حضور هواداران در ورزشگاه داشته باشیم.

همچنین مثل باشگاه‌های منچستر و چلسی هوادار بتواند همه ملزوماتش را از باشگاه تهیه کند. اگر هوادار بخواهد شال و کلاه با آرم باشگاه تهیه کند، بتواند نمونه اصلی آن را که زیر نظر باشگاه است بگیرد. همچنین برنامه‌ای داریم برای آنکه هوادار بتواند صندلی خود را تا آخر فصل انتخاب کند و قسمت‌ وی. آی. پی ورزشگاه را وسعت دهیم تا هوادارانی که می‌خواهند به تیم کمک کنند بتوانند با خرید بلیت جایگاه ویژه به تیم خودشان کمک کنند.»

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top