تاریخ انتشار: 14مرداد1395|12:04

| کد خبر: 183935

رضاییان:شرط پرسپولیس غیرمنطقی است/نباید که اعدامم کنند

وکیل ملت: مدافع راست ملی پوش فصل گذشته پرسپولیس امیدوار است در جلسه با سرپرست این باشگاه شرایط بازگشتش فراهم شود.

رامین رضائیان در گفت وگویی، پیرامون جلسه امروز خود در باشگاه پرسپولیس گفت: من به باشگاه رفتم ولی آقای طاهری تشریف نداشتند و آقای ترکاشوند آنجا بود که این اتفاق من را متعجب کرد چون وقتی از باشگاه تماس گرفتند قرار شد زمانی که رفتم صحبت های نهایی برای بازگشتم را انجام دهم ولی به دلیل اینکه آقای طاهری نبود، جلسه نیمه کاره ماند.

او ادامه داد: آقای ترکاشوند در جلسه امروز شرط غیر منطقی را برای من مطرح کرد ولی امیدوارم در جلسه بعدی که با آقای طاهری برگزار می شود، این موضوع متفاوت باشد.

رضائیان خاطرنشان کرد: اتفاقاتی که در چند وقت اخیر افتاد روی اشتباه من بود و به این موضوع اعتراف می کنم ولی طوری نباشد که من را اعدام کنند!

این مدافع ملی پوش با اشاره به مصاحبه اخیر طاهری مبنی بر اینکه جدایی رضائیان از پرسپولیس تخلف بوده است، ابراز کرد: هیچ تخلفی در کار نبوده و قطعا کمیته انضباطی به سود من رای خواهد داد چون به صورت قانونی از پرسپولیس جدا شدم؛ رفتن من اشتباه بود، نه تخلف که آن را بارها گفتم و می گویم؛ دلم پیش هواداران پرسپولیس گیر کرده بود و می دانم اشتباه کردم و همیشه می گویم کار من اشتباه بود.
 
رضائیان خاطرنشان کرد: تمام هواداران پرسپولیس می دانند سال گذشته حتی یک میلیون تومان هم جریمه نشدم و با جان و دل در تمام مسابقات به میدان رفتم؛ در این فصل هم اگر بتوانم با پیراهن مقدس پرسپولیس بازی کنم چند برابر فصل اخیر کار خواهم کرد ولی حالا بحث تخلف پیش آمده است که خودم هم تعجب می کنم؛ اشتباه کردم ولی حالا با تمام وجود و دلم می خواهم به پرسپولیس برگردم؛ امیدوارم مشکلی در این راه ایجاد نشود و با مهربانی برخورد کنند ولی آن شرط آقای ترکاشوند واقعا غیر منطقی بود.

این مدافع اذعان کرد: الان وقت صحبت کردن راجع به تخلف و انضباط نیست؛ من دلم پیش هواداران گیر کرده بود و می خواهم قولم به آنها را عملی کنم و برای سربلندی پرسپولیس قدمی بردارم؛ از آقای طاهری می خواهم به من نگاه یک پسر پرسپولیسی داشته باشد.

رضائیان در پایان گفت: می خواهم اشتباهم را با جان و دل برای پرسپولیس جبران کنم تا دل هواداران شاد شود.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top