تاریخ انتشار: 14مرداد1395|16:19

| کد خبر: 183996

برنامه جدید پرسپولیس/رضاییان اول تادیب می شود، بعد قرارداد دو ساله می بندد

وکیل ملت: حالا ورق برگشته و این رامین رضاییان است که برای بازگشت باید منتظر لطف مدیران پرسپولیس باقی بماند.

هیچکس فکر چنین روزی را نمی کرد.دو ماه قبل بود که رامین رضاییان عامدانه تلفن همراهش را خاموش کرد و حتی پاسخ تلفن های برانکو را هم نمی داد.این بی محلی موجب خشم سرمربی پرسپولیس شد و او در مصاحبه با خبرنگاران گفت: شما از رضاییان و طارمی خبر دارید؟ آن روزها رامین رضاییان به عنوان یکی از بهترین بازیکنان فصل گذشته پرسپولیس به دنبال فسخ مخفیانه قراردادش بود تا بتواند به لیگ فوتبال ترکیه برود. از شانس خوب یا بدش، سازمان لیگ با فسخ قراردادش موافقت کرد و او توانست به هر ترتیب برود و با باشگاه ریزه اسپور قرارداد داخلی امضا کند. اما بعد از یک ماه تمرین با این باشگاه ترک، به صورت کاملا ناگهانی و غافلگیر کننده خبر فسخ قرارداد امد تا او بعد از طارمی دومین ایرانی باشد که از لیگ ترکیه بازی نکرده با می گردد.

رضاییان اول تادیب می شود، بعد قرارداد دو ساله می بنددحالا رامین رضاییان به صرافت افتاده تا مدیران و کادر فنی پرسپولیس او را ببخشند. پیرو همین داستان روز چهارشنبه به باشگاه رفت و بعد از دو ساعت انتظار تازه متوجه شده، علی اکبر طاهری جلسه مهمی را در وزارت ورزش دارد.

از سوی دیگر برانکو صریحا عنوان کرده که در لیستش جایی برای رامین رضاییان ندارد. اما وقتی قرمزها در حال تست یک گلر 18 ساله اوکراینی هستند به آن معناست که در صورت ثبت قرارداد این دروازه بان، یک جای خالی در لیست بالای 23 سال باقی می ماند و آن هم اختصاص پیدا می کند به رامین رضاییان.

اما پرسپولیسی ها نمی خواهند به همین سادگی رامین را ببخشند. از این رو قصد دارند بعد از مقداری دوندگی و رفتن و آمدن همانند مهدی طارمی قرارداد دو ساله ای را پیش رویش بگذارند برای امضای جدید.اینها همه شروط پرسپولیس است و با توجه به اشتباهات رامین رضاییان در گذشته به نظر می رسید او دست بالا را نداشته باشد. این هم عاقبت حرکات خودسرانه و رفتن های نا آگاهانه.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top