رامین رضاییان که بی سروصدا قراردادش را به صورت یک طرفه با پرسپولیس در سازمان لیگ فسخ کرده بود پس از بی پاسخ گذاشتن تماس های پی در پی مسئولان این باشگاه راهی ترکیه شد.

مدافع ملی پوش برای آن که داغ پرسپولیسی ها را تازه تر کند، مهدی طارمی ستاره بوشهری و همبازی اش را نیز با خود به ترکیه برد تا حسابی حرص هواداران این تیم را درآورد.

در پی این اتفاقات نه تنها طرفداران پرسپولیس به صفحه شخصی رامین رضاییان در فضای مجازی حمله کردند بلکه علی کریمی نیز این بازیکن را آنفالو کرد و از لیست دنبال شوندگان خود حذف کرد.

مدتی از این ماجرا گذشت، رامین رضاییان به رغم ناامنی ترکیه همراه سایر بازیکنان و کادر فنی ریزاسپور راهی اردوی اتریش شد، این در حالی بود که مهدی طارمی به ایران بازگشت و با پرسپولیس تمدید کرد تا مدافع ملی پوش تنهاتر از قبل شود.

استقبال گرم پرسپولیسی ها از آقای گل فصل گذشته از یک طرف و تنهایی رامین رضاییان و عدم آشنایی به زبان ترکی از طرف دیگر این مدافع ملی پوش را وسوسه کرد تا او هم مثل طارمی به ایران بازگردد، رضاییان به ایران برگشت و این طرف و آن طرف از علی کریمی خواست برای بازگشت او پادرمیانی کند.

جادوگر نزد برانکو رفت و وساطت کرد اما دلخوری پرسپولسی ها بیش از این حرف ها بود، گرچه برانکو کمی نرم شد اما علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس رفتار غیرحرفه ای رامین رضاییان را فراموش نکرده بود.

مدافع ملی پوش و پشیمان طی یک هفته گذشته خیلی سعی کرد تا با علی اکبر طاهری ملاقات کند اما موفق نشد، البته ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه، پندار خمارلو مدیر روابط عمومی و... را دید منتهای مراتب سرپرست باشگاه پرسپولیس به تلافی بی پاسخ گذاشتن تماس های سرخپوشان در فصل نقل و انتقالات تمایلی برای دیدار رامین رضاییان نشان نداد.

شنیدیم در همین گیرودار نزدیکان طاهری به رامین رضاییان گفته اند تنها راه بازگشت این بازیکن به پرسپولیس تمدید قراردادش به مدت 3 سال دیگر است.

این مدافع ملی پوش که فصل گذشته توانسته بود به لطایف الحیلی بندی در قرارداد خود بگنجاند تا بتواند در صورت عدم تسویه حساب مالی تا 15 خردادماه 95 بتواند به راحتی جدا شود حالا بدجوری گیر کرده است.

به نظر می رسد تنها راه جبران مافات نزد هواداران پرسپولیس تمدید قرارداد با این تیم است اما شرط تنبیهی و عجیب برای تمدید 3 ساله هم از آن حرف هاست!

رامین رضاییان روز پنجشنبه گذشته به ترکیه سفر کرد تا قراردادش با ریزاسپور را فسخ کند و به ایران بازگردد، اگر شما جای این مدافع ملی پوش بودید پس از فسخ با باشگاه ترکیه ای زیر بار شرط تمدید 3 ساله پرسپولیس می رفتید یا به سایر پیشنهادات رسیده از تراکتورسازی، سپاهان و ذوب آهن اصفهان پاسخ مثبت می دادید؟!

منبع خبر برنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top