تاریخ انتشار: 19مرداد1395|00:41

| کد خبر: 185257
کاظم اولیایی:

آقای افتخاری نمی‌داند کجا آمده

وکیل ملت: انتخاب افتخاری به‌عنوان سرپرست جدید استقلال به همان اندازه اهالی فوتبال را شوکه کرد که پیش از این انتخاب حسنی خو شوکه کرده بود. انتخابی که به نظر بدون تشکیل جلسه هیات مدیره انجام شد و در حالی ذهن فوتبالی‌ها به طرف گزینه‌های دیگری بود یکدفعه پست سرپرستی استقلال را به رییس کمیته فوتسال تعارف زدند. انگار هم این پست آقای رییس را شگفت زده کرده!چرا که روز گذشته مصاحبه افتخاری شروعی شد برای نقد سرپرست جدید باشگاه استقلال و تا حدود زیادی هم مدیران قبلی استقلال را ناراحت و گله مند کرد. کاظم اولیایی یکی از آن مدیرانی است که پیش‌تر در راس باشگاه استقلال بوده و از صحبت‌های افتخاری ناراحت است.

آقای افتخاری سرپرست باشگاه استقلال شد و این انتخاب به نوعی همه را شوکه کرد!

 من هم به اندازه شما شوکه و متعجب هستم. ولی این انتخاب جای حرف و بررسی دارد.
چه حرفی؟
 شما نگاه کنید برای استقلال سرپرست انتخاب می‌کنند نه مدیرعامل! یعنی اینکه آقایان خودشان به انتخابشان شک دارند. وگرنه باید برای این باشگاه مدیرعامل انتخاب می‌کردند. هیچ کدام از کارهایی هم که انجام دادند بر اساس برنامه‌ریزی ‌نبوده است. قاعده کار این است اول مجمع تشکیل شود عضو هیات مدیره را انتخاب کنند و بعد از این انتخاب خود اعضای هیات مدیره مدیرعامل را انتخاب کنند. اما در تصمیم جدیدی که در باشگاه استقلال گرفته شده است کدام یک از این قاعده‌ها رعایت شده است. ضمن اینکه چرا هنوز افتخاری برنامه خود را ارائه نداده است. ما منتظر برنامه سرپرست جدید باشگاه استقلال هستیم.
مثل اینکه از مصاحبه و اظهارنظر آقای افتخاری ناراحت شده اید؟
 بله، ایشان انگار متوجه نیستند کجا آمده‌اند؟! باشگاه استقلال 70 سال قدمت دارد. حرف‌های ایشان مثل حرف همان مورچه‌ای است که گفت دنیا را دارد آب می‌برد گفتند فقط یک کمی باران آمده، کجا دنیا را آب برده است برگی که تو روی آن هستی را آب می‌برد. مورچه هم جواب داد وقتی آب من را می‌برد انگار همه دنیا را آب برده است. آقای افتخاری هم که مدعی هستند بهترینند ادعایی مثل همان مورچه را دارند!
با توجه به رزومه‌ای که از آقای افتخاری سراغ دارید فکر می‌کنید از پس این کار برآیند؟
- من در کل این شیوه باشگاهداری را نمی‌پسندم و به صلاح کشور و باشگاه بزرگی مثل استقلال نیست. این مساله هم در قالب نامه‌ای به وزیر ورزش نوشته‌ایم. امیدوارم ایشان به این مساله توجه کنند اما در کل باز هم می‌گویم این نوع انتخاب و باشگاهداری را نمی‌پسندم.

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top