کردم...خیلی توی خودم ریختم و رنج کشیدم تا بگذرم از این بی حرمتی ای که بهم شد، اونم از طرف کسی که این روزها اسوه ادب و قهرمان ملت ماست.


 


داستان از این قراره که من فیلمی به نام چهارشنبه کار کردم(موسیقیش را) و شهاب حسینی هم بازیگر این فیلم بود.


 


بعد از مدتی که کار در فیلم استفاده شد، متوجه شدم که هیچگونه قراری برای بستن قرار داد از طرف تهیه کننده و دستمزد کاری که طی کردم با من گرفته نمی شود. پیگیر ماجرا شدم و در آخر به من گفتند که شما قرار بوده به صورت افتخاری کار کنین و من هم پرسیدم میشه بگین دال بر کدام سند یا مدرکی.


 
خلاصه بنده به تهیه کننده اعلام کردم که از طریق خانه سینما اقدام می کنم. بنده در حال ورزش در سالن ورزشی بودم که این مسیج از طرف شهاب حسینی به عنوان سرمایه گذار فیلم که تا آن لحظه حتی نه می دانستم ایشان سرمایه گذار فیلم هستند نه اینکه برخوردی در مورد کار با ایشان داشتم، ارسال شد. فیلم هنوز در اکران هستش، از من عذر خواهی ای نشده و دستمزدم را هم نگرفتم.


 
موسیقی ای که می شنوید بخشی از موسیقی تیراژ فیلم چهارشنبه هستش که بخاطرش جز بی احترامی چیزی نصیبم نشد که البته کِی هنرمند در این سرزمین دستمزد مادی و معنوی واقعی خود را گرفته که من توقعش را داشته باشم. آقای شهاب خان، ممنون که حداقل حرمت پدرم را نگه داشتین. متاسفم برای شما که امروز از حرمت قلم می نویسین ولی خود...
 علی بیرنگ

منبع خبر روز نو
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top