تاریخ انتشار: 20مرداد1395|21:41

| کد خبر: 185921

طاهری در مذاکره تلفنی با سازمان لیگ : نمی گذارم پرسپولیس را بکشید

وکیل ملت: باشگاه پرسپولیس با قاطعیت مقابل سامانه هواداری سازمان لیگ ایستاده و قصد ندارد موضع ضعیفی در قبال مانعی که سازمان لیگ بر سر درآمدزایی این باشگاه قرار داده داشته باشد.

امروز برای انجام مصاحبه و گفتگویی با سرپرست باشگاه پرسپولیس به محل باشگاه رفتیم.در اطاق آقای سرپرست در حال جا خوش کردن بودیم که تلفن همراه او به صدا در آمد.
طاهری با هندس فری پاسخ داد و در لابه لای صحبت هایش می شد حس کرد که جنگ سازمان لیگ با پرسپولیس بالا گرفته است.

طاهری در این مکالمه گاهی سکوت می کرد و گاهی صدایش تا اوج بالا می گرفت.کز کرده بودیم و گوش می دادیم.گوشهایمان را تیز کردیم تا ردی بگیریم و به جاهای جالبی رسیدیم.از این جا به بعد شاهد بحث بسیار داغی میان علی اکبر طاهری با نماینده سازمان لیگ - اسمش به رسم امانت نزد ما می ماند -  در مذاکرات مربوط به تبلیغات بازی فردا پرسپولیس و صبای قم بودیم. در این مکالمه نماینده سازمان لیگ جهت میانجی گری با سرپرست باشگاه پرسپولیس تماس گرفت و خواستار رفع مشکلات پیش آمده میان باشگاه پرسپولیس و سازمان لیگ شد. نماینده سازمان لیگ از طاهری می خواست تعاملی باشگاه سرخ پایتخت و سازمان لیگ در این بازی جهت اجرایی شدن برنامه های تبلیغاتی شد.

اما حرفهای طاهری با این عضو فدراسیون فوتبال واقعا شنیدنی بود. طاهری خطاب به او گفت: در مورد تعاملی که شما خواستارش هستید هیچ بحثی ندارم و کاملا با شما موافق هستم اما تحت هیچ شرایطی از حق باشگاه پرسپولیس نخواهیم گذشت. من با آقای تاج هم صحبت کردم و به ایشان گفتم سازمان لیگ در بحث تبلیغات خود مختار است و هیچ ممانعتی برای اجرای این تبلیغات وجود ندارد اما چنانچه تبلیغات سامانه هواداری سازمان لیگ در تبلیغات بالا برود باشگاه پرسپولیس به عنوان میزبان مسابقه به سرعت تابلوهای تبلیغاتی را قطع خواهد کرد و اجازه تبلیغات به سازمان لیگ را نخواهد داد.

طاهری در ادامه گفت : بارها با مسوولان سازمان لیگ صحبت کردیم و گفتیم سامانه هواداری لیگ برتر معنی ندارد چون این لیگ برتر دارای شخصیت حقوقی نیست و این تیمها هستند که شخصیت حقوقی دارند. گفته ایم سازمان لیگ اگر می خواهد سامانه اش را تبلیغ کند باید بگوید سامانه هواداری تیمهای تحت قرارداد. در هفته های گذشته این موضوع را بارها با آقای تاج درمیان گذاشتیم و ایشان هم قول دادند که همه چیز درست شود اما این اتفاق نیافتاد! لذا اگر در بازی فردا بخواهند دوباره به باشگاه پرسپولیس توهین کنند به شدت جلوی این کار را خواهیم گرفت.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در ادامه صحبت هایش با نماینده سازمان لیگ گفت: چند بار گفتیم و هشدار دادیم نباید تداخلی میان درآمدزایی باشگاه پرسپولیس و سازمان لیگ به وجود بیاید اما خیلی راحت به ما می گویند باید همه درآمدزایی را به ما بدهید و ما تحت هیچ شرایط سر پرسپولیس و هوادارانش با هیچکس معامله نخواهیم کرد و در برابر این سنگ اندازیها خواهیم ایستاد. ما این حرفها را به شکل مکتوب در پاسخ به نامه آقای کاظمی گفته ایم و قید کردیم اگر حقوق پرسپولیس نادیده گرفته شود اقدام لازم را انجام خواهیم داد.

طاهری همچنین گفت: دو ماه قبل مذاکرات را با تاج شروع کردیم و از او خواستیم  به گونه ای عمل شود تا کار به دعوا و اختلاف نکشد. با عابدینی نشست داشتیم و گفتم دور زمین درآمد ندارد و باید مشکلاتمان را با سامانه حل کنیم. اما به این حرفها توجهی نشد. متاسفانه دوستان رفتند و سامانه هواداری لیگ برتر تشکیل دادند تا در کار ما تداخل ایجاد کنند. با کفاشیان جلسه گذاشتم و با او صحبت کردم و گفتم کسی اجازه ندارد مانع تبلیغات ما در تلویزیون شود و این حرفها را با سند و مدرک و قرارداد گفتم که کفاشیان به تاج گفت شما اشتباه کردید. متاسفانه در بازی اول در تختی کار خودشان را کردند و وقتی اعتراض کردیم گفتند تبلیغات را جمع می کنیم اما این کار را نکردند. در بازی با استقلال وصنعت نفت آبادان تکرار شد. وقتی با تاج و عابدینی تماس گرفتیم هیچکدام جواب ندادند و زمانی تاج تماس گرفت که کار از کار گذشته بود و به او گفتیم اگر این بار تبلیغات سامانه لیگ برتر صورت بگیرد برق تابلوهای تبلیغاتی را قطع خواهیم کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس مثال جالبی زد و گفت : این درخواست شما مثل این می ماند که وقتی پرسپولیس بازی دارد در ورزشگاه خانگی اش در تبلیغات محیطی  این شعار نقش ببندد :"مرگ بر پرسپولیس "

چگونه می توانم چنین اجازه ای بدهم. ورود سامانه هواداری شما یعنی مرگ پرسپولیس و تا زمانی که من هستم نمی گذارم این اتفاق بیافتد.

در پایان طاهری از نماینده سازمان لیگ خواست در این تعامل سازمان لیگ به حق و حقوق باشگاه پرسپولیس احترام بگذارد و این کار به شکل درست مدیریت شود.

لازم به ذکر است مدتی است سامانه هواداری با شماره مشابه سامانه هواداری سه باشگاه پرسپولیس ، استقلال و تراکتورسازی توسط سازمان لیگ ایجاد شده که این سامانه اختلالاتی را در کار درآمدزایی این سه باشگاه ایجاد کرده است. البته باشگاه تراکتور در بازی قبل خود مانع از تبلیغات سامانه هواداری سازمان لیگ شد و مدیرعامل این باشگاه تبلیغات سامانه هواداری خود را در ورزشگاه جایگزین تبلیغات دور زمین کرد تا این دعوا رسما شکل عملی و فیزیکی به خود بگیرد!

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top