تاریخ انتشار: 21مرداد1395|00:43

| کد خبر: 186000
کاشانی:

کدام بازیکن پرسپولیس پیراهنش را به پول فروخت؟

وکیل ملت: جعفر کاشانی با اشاره به اتفاقاتی که در جلسه هیات مدیره برای پرونده بازگشت رامین رضاییان رخ داد، گفت: «همیشه گفته‌ام پرسپولیس باشگاه بزرگی است و نمی‌تواند متکی به بازیکن باشد. باشگاه شأن و منزلتی دارد که باید مدنظر قرار بگیرد. ما نمی‌توانیم همه چیز را زیر پا بگذاریم. باشگاه حرمت دارد.

مگر می‌شود یک بازیکن با گذشته و آینده پرسپولیس بازی کند؟! باشگاه پرسپولیس هیچ وقت خودش را متکی به یک یا دو بازیکن ندانسته و از این به بعد هم باید همین راه را برود. جایگاه باشگاه مشخص است، فرهنگ باشگاه و هوادارانش هم مشخص است. یک زمانی به پای بازیکنان این تیم میلیون‌ها تومان پول می‌ریختند، اما کدام یک از بازیکنان پرسپولیس، پیراهنش را به پول فروخت؟ همه ماندند تا امروز، پرسپولیس شد پرسپولیس.»
وی با اشاره به اینکه در جلسه هیات مدیره نیز نظراتش را با همین صراحت بیان کرده است، ادامه داد: «ما ترسی از کسی نداریم. هر کسی که به باشگاه می‌آید، باید بداند ما دو فاکتور در پرسپولیس داریم؛ اول هواداران و بعد پیشکسوتان که باید حرمت و شأن این دو گروه حفظ شود نه اینکه هر کسی دلش خواست قراردادش را فسخ کرده و هر وقت خواست از پرسپولیس برود، دوباره برگردد و اتفاقی هم رخ ندهد. ما باید آبرو و حرمت باشگاه را حفظ کنیم. هواداران از ما که تصمیم‌گیرنده هستیم، انتظار دارند. خدا را شکر که تیم هم خوب کار می‌کند و نیازی نبود بیش از این در مورد بازیکن‌هایی که از لیست بیرون ماندند، صحبت کنیم. من اصلاً مخالف رامین رضاییان نیستم بلکه شأن و جایگاه باشگاهم را
نگاه می‌کنم.»
 

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top