تاریخ انتشار: 21مرداد1395|23:51

| کد خبر: 186300

ادعای حمید بقایی در مورد استاندار فعلی سمنان

وکیل ملت: حمید بقایی در کانالِ تلگرامش نوشت:سال 1390 بود كه استاندار فعلي سمنان كه در آن زمان نماينده مجلس بود در دبيرخانه مناطق آزاد به ديدن من آمد .

هدف وي از ملاقات پيگيري اخذ بودجه براي  منطقه ويژه اقتصادي حوزه نمايندگي اش  بود. ايشان از من ميخواست دولت به هر شكل ممكن در منطقه مزبور سرمايه گذاري نمايد .

به ايشان گفتم شما كه مي دانيد قانوقا" اين كار امكان پذير نيست چون مطابق قانون مناطق ويژه مصوب مجلس مي بايست ساير بخشها  خصوصا" بخش خصوصي در اين مناطق سرمايه گذاري نمايد و دولت مجاز به پرداخت بودجه مستقيم نيست. ايشان به بنده گفت آبرويم در خطر است و بزودي انتخابات مجلس برگزار ميشود و خواهش ميكنم به هر شكل ممكن از جايگاه خود بعنوان معاون رئيس جمهور استفاده كرده و  دولت در منطقه ويژه حوزه انتخاباتي او سرمايه گذاري نمايد. به هرحال اصرار از ايشان و توضيح غير قانوني بودن كار از من .

دست آخر  به ايشان گفتم آيا بهتر نبود بجاي سال پاياني مجلس از همان ابتداي نمايندگي مي آمديد و با كمك يكديگر سرمايه گذار خصوصي پيدا ميكرديم . اما اگر روزي شما هم مسئول اجرايي شديد سعي كنيد مطابق قانون از فرصت خدمت به مردم استفاده كنيد و خيلي هم به فكر تبليغات و مطرح شدن نباشيد چرا كه اين با ارزشهاي انقلاب كاملا در تضاد است و آبروي انسان هم دست خداست و نه بنده خدا .


مراقب باشيم فرصتها هچون ابرها ميگذرد از فرصت خدمت به خلق خدا براي خود ره توشه بسازيم نه اينكه عمر خود را صرف دروغ بافي عليه ديگران و بدگويي پشت سر آنان نمائيم كه در اينصورت بازنده واقعي هستيم.
 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top