تاریخ انتشار: 22مرداد1395|01:21

| کد خبر: 186332

نگاه شما/از حقوق بالای مدیران تا کاهش سود بانکی؟

وکیل ملت: یک مخاطب وکیل ملت در کامنتی در وکیل ملت نوشت: در دولت قبلی برداشته شدن پیمانکاران تامین نیرو و استخدام رسمی کارکنان باعث شد خیلی از کارگرها که بعد از 20 سال سابقه کار که همچنان قرارداد ماهیانه داشتند، دیگر دغدغه پایان کار را نداشته باشند.

و این جمله "براي نمونه پدر خانواده براي تامين هزينه تحصيل فرزندان خود سه شيفت كار مي‌كند"
خود آقای رییس جمهور فرمودند : مردم برای پیشرفت مملکت باید از اذان صبح بیدار شوند و تلاش و کار کنند و با غروب خورشید به خانه برگردند.(تعریف زندگی چیست!)(تا بوق سگ برای این مدیران حقوق بگیر و ... کار کنند!) آیا یک مدیر گرچه خلاق و متدبر واستاد دانشگاه
این انصاف است


" هدف عمده مخالفان دولت درافشاي فيش‌هاي حقوقي ايجاد بحران براي دولت است و نبايد دراين مورد ترديد داشت."
گرچه شاید این حرف درست باشد، ولی بسیار کار خوبی است. ما مردم فقیر متوجه شدیم که واقعا چه این دولت و چه دولت های پیشین به هیچ وجه (تاکید میکنم به هیچ وجه) به فکر رفاه مردم نبوده و همیشه برای منافع خود و صرفا جمع آرا و محکم کردن ریشه ی خود در این نظام تلاش میکنند.


" براي نمونه سپرده‌گذاراني كه براي كمك خرج زندگي پولي را دربانك سپرده‌گذاري كرده‌اند وقتي دولت به بهانه كاهش تورم حدود هفت درصد سود سپرده را پايين مي‌آورد، براي سپرده‌گذاران با لمس كاهش سود سپرده، مشاهده فيش‌هاي حقوقي هيات‌مديره بانك فوق‌العاده دردآور است."


واقعا دردآور است، چرا که خیلی از خانواده ها در این اوضاع اقتصادی فقط از این منبع درآمد برای امرار معاش خانواده استفاده میکردند. ناگفته نماند همچنان سودهای کلان برای افراد ثروتمند پابرجاست!
" استفاده از مدل برجام براي حل مشکل حقوق‌ها"
مگر در برجام نتیجه ای گرفتیم!؟ ( حرف نه در عمل . البته بهبود هایی در بعضی صنایع مشاهده شد. ولی در کل نه)

این صحبت ها به هیچ وجه دفاع از هیچ دوره ریاست جمهوری نبوده (در هر دولتی بالا و پایین هایی خواهد داشت) و فقط برای روشن تر شدن درک مطلب گفته شد.
 باشد که اندکی از توهین به شعور این مردم همیشه در صحنه کم شود.
 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top