شرایط فرزندخواندگی تسهیل شد

وکیل ملت: معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور، با اشاره به قانون جدید فرزندخواندگی در ایران، گفت: در این قانون شرایط فرزندخواندگی تسهیل شده است.

تاریخ انتشار: 22مرداد1395|19:32

شرایط فرزندخواندگی تسهیل شد
| کد خبر: 186487

به طور قطع مجلس هم برای بهبود شرایط در کنار موسساتی که امروز به عنوان بازوی اجرایی دولت قلمداد می‌شوند، است و بی‌تردید بدون مشارکت این موسسات دولت نمی‌تواند برنامه‌های خود را پیش برد.

شهیندخت مولاوردی، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در پی بازدید از موسسه خیریه مهر طه و در رابطه با مشکلات حمایت و نگهداری از دختران این موسسه، بیان کرد: باید مشکلات و خواسته‌های چنین موسساتی به مسئولین ذیربط و به ویژه معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهور منعکس شود تا اگر در جایی نیاز به اصلاح است با تعامل سایر سازمان‌های مرتبط این اقدام انجام شود. او در ادامه گفت: برای حل مشکلات و ضعف‌ها باید از تمام ظرفیت‌ها استفاده کرد. باید در تعاملی دو طرفه میان همه دستگاه‌های مرتبط، در جهت حمایت از دختران بی‌سرپرست و بدسرپرست اقدامات لازم انجام شود. ملاوردی افزود: بدون شک موسساتی مانند مهر طه به دلیل قرار گرفتن در مسیر اجرا در ریز مسائل و مشکلاتی قرار می‌گیرند که شاید ما در معاونت از آن مطلع نباشیم، لذا با انعکاس چنین مواردی می‌توانند زمینه اصلاح و بهبود را فراهم کنند. او با اشاره به قانون جدید فرزندخواندگی در ایران، تصریح کرد: در این قانون شرایط فرزندخواندگی تسهیل شده است. به طور قطع مجلس هم برای بهبود شرایط در کنار موسساتی که امروز به عنوان بازوی اجرایی دولت قلمداد می‌شوند، است و بی‌تردید بدون مشارکت این موسسات دولت نمی‌تواند برنامه‌های خود را پیش برد. معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در پایان به کار داوطلبانه در موسساتی مانند مهر طه اشاره کرد و افزود: باید قدر این کارکردن‌های عاشقانه و داوطلبانه را بدانیم.

کلید واژه ها فرزندخواندگی - شرایط
منبع خبر روز نو
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top