صدورحکم پرونده سفارت عربستان تاهفته آینده/مخالفت دادگاه بااستعلام

وکیل مدافع متهمان تعرض به سفارت عربستان به مهر خبرداد:

وکیل ملت: وکیل مدافع تعدادی از متهمان پرونده تعرض به سفارت عربستان گفت: دادگاه به ما اعلام کرده است که ظرف یک هفته آینده رای صادر می شود.

تاریخ انتشار: 22مرداد1395|22:31

وکیل مدافع متهمان تعرض به سفارت عربستان به مهر خبرداد:
| کد خبر: 186553

نریمانی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت پرونده رسیدگی به تعرض به سفارت عربستان گفت: با پیگیری هایی که داشتیم، دادگاه به ما اعلام کرد که ظرف یک هفته آینده رای را صادر می کند.

وی با اشاره به تعیین وقت نظارت گفت: دادگاه هفته اول شهریور را به عنوان تعیین وقت نظارت انتخاب کرده است اما این به این دلیل است که پرونده به دست فراموشی سپرده نشود و رای دادگاه تا قبل از زمان تعیین وقت نظارت، صادر می شود.

وکیل مدافع تعدادی از متهمان تعرض به سفارت عربستان افزود: وقت تعیین شده به معنای وقت رسیدگی نیست و منتظر صدور رای در روزهای آینده هستیم.

نریمانی در خصوص اخذ استعلام دادگاه از وزارتخانه های کشور و امور خارجه گفت: دادگاه با اخذ استعلام جدید از این وزارتخانه ها موافقت نکرد و به گزارش های اولیه این نهادها در آغاز رسیدگی بسنده کرده است.

پیش از این عباس پوریانی، رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب تهران به خبرنگار مهر گفته بود: اینطور نیست که در همه پرونده ها و ظرف مهلت قانونی رای صادر شود بلکه ممکن است برای پرونده یک کار حقوقی پیش بیاد که قاضی باید به آن رسیدگی کند و در وقت نظارت و صدور رای تجدیدی اعمال شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، ۲۸ و ۲۹ تیر ۹۵ بود که دو جلسه رسیدگی به اتهامات متعرضان به سفارت عربستان در شعبه ۱۰۶۰ دادگاه کارکنان دولت به ریاست قاضی فرشید دهقانی برگزار و ۲۱ متهم تفهیم اتهام شده و دفاعیات آنها نیز اخذ شد.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top