او اخیرا در یکی از پست های اینستاگرامی اش در پاسخ به یک هوادار با صراحت اعلام می کند که بابت فسخ قرارداد رامین رضاییان با ریزه اسپور مبلغی را پرداخت کرده است؛مبلغی که گفته می شود بالغ بر ۴۰ هزار دلار است.

هدایتی اما در جایی دیگر نیز برای پرسپولیس دست به جیب شد که این دست به جیب شدن هم برایش خوب نبود. چرا که او بدون هماهنگی با سرپرست باشگاه، مبلغی حدود ۳۰ هزار دلار به اردوی پرسپولیس در اوکراین می رساند، اما طاهری این هدیه را باز نکرده پس می فرستد تا تیمش بدهکار این هوادار خاص نباشد.

دلیل این اقدام طاهری، ارسال پاداش و پول تو جیبی اردو بدون هماهنگی با مدیریت باشگاه بوده است.

حتی در روزهایی که هدایتی روابط حسنه تری با طاهری داشت، بهتر و بیشتر برای این تیم هزینه می کرد. اما طاهری طی یک اقدام جالب در بخشی از پیراهن پرسپولیس و بنرهای تبلیغاتی باشگاه برند مرتبط با هدایتی را با عنوان اسپانسرینگ وارد می کند تا باشگاه پرسپولیس -لااقل در دوره مدیریت طاهری- بدهی خاصی به این هوادار خاص نداشته باشد.

هدایتی در زمان مدیریت نژاد فلاح نیز مبالغی را در اوج مسابقات لیگ قهرمانان را به باشگاه پرداخت کرد. اما در شرایطی که همه فکر می کردند این پرداختی ها بدون توقع بوده، در نهایت به حساب بدهی باشگاه منظور شد.

از سوی دیگر هدایتی که برای فسخ قرارداد رامین رضاییان مبلغی پرداخت کرده، بر خلاف نظر مخالف برانکو، اصرار به بازگشت او داشت و وقتی که دید بازگشت این بازیکن به بن بست رسیده، با برانکو تماس گرفت و خواست موافق خود برای بازگشت رضاییان را اعلام کند و همین اقدام که باز هم بدون هماهنگی باشگاه بوده نه تنها منجر به ناراحتی برانکو بلکه منجر به دلخوری شدید طاهری هم شد.

حالا رضاییان به عنوان بازیکن آزاد و بدون پرداخت رضایتنامه با توجه به اتمام مهلت نقل و انتقالات به تیم دیگری می رود و این هدایتی است که مانده چرا بابت فسخ قرارداد رضاییان به ریزه اسپور پول پرداخت کرده و پروژه اش با شکست روبرو شده است.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top