تاریخ انتشار: 23مرداد1395|01:49

| کد خبر: 186610

چند خبر کوتاه از استقلال

قول منصوریان پس از ضعیف‌ترین شروع تاریخ:
تیم با صلابتی درست می‌کنم
با وجود همه انتقادهایی که از استقلال می‌شود، علیرضا منصوریان حسابی به موفقیت این تیم امیدوار است. او بعد از اینکه استقلال در پایان هفته چهارم دومین امتیازش را گرفته، سعی دارد نیمه پر لیوان را ببیند و محور صحبت‌هایش را به 20 دقیقه‌ای معطوف می‌کند که آبی‌پوشان عملکرد قابل قبولی داشته‌اند: «دو نیمه متفاوت را مشاهده کردیم، تقریبا 20، 25 دقیقه در نیمه دوم آن شکلی که من دوست داشتم و هواداران دوست دارند بازی کردیم. لفظ جانانه را برای این مدت استفاده می‌کنم. 5 موقعیت خلق کردیم و به راحتی می‌توانستیم در این مدت به برتری برسیم. از عملکرد بازیکنانم در کل راضی هستم. شدیداً به این تیم اعتقاد دارم اما روزهای سخت خود را می‌گذرانیم.»
منصوریان که از دلخوری هواداران از تیمش خبر دارد، سعی می‌کند اینطور دل هواداران را به دست بیاورد: «هوادار می‌خواهد 20 دقیقه ما تبدیل به 90 دقیقه شود. دست تک تک هواداران را می‌بوسم، قطع به یقین با این حمایت بعد از پایان تعطیلات لیگ به سرمنزل مقصود خواهیم رسید. به بازیکنانم گفتم که باید برای هواداران کارگری کنید باید لباس کارگری بپوشید، افتخار کنیم که هوادار به ورزشگاه می‌آید. این قول را به هواداران می‌دهم که تیم باصلابتی درست کنیم. تیمی که وقتی به ورزشگاه می‌آید هیچ ناراحتی نداشته باشد. در این مسابقه روح جنگندگی را در بازیکنانم دیدم و انتقال این جنگندگی باید به روی سکوها باشد.»
سرمربی استقلال به تعطیلی پیش روی تیمش اشاره می‌کند و در همین رابطه توضیح می‌دهد: «سه روز تمرین‌های تیم تعطیل خواهد شد چون جای ثابتی برای تمرین نداریم و خانه به دوش هستیم. نمی‌دانم کجا تمرین می‌کنیم. البته افتخاری قول داد که زمین تمرین ما ثابت ‌شود. سه ماه است که دغدغه زمین تمرین داریم. 4 بازی دوستانه در این مدت خواهیم داشت و سعی می‌کنیم که میل جنگندگی را در تمرین‌های خود حفظ کنیم. باز هم از هواداران که ما را رو به جلو هل می‌دهند تشکر می‌کنم از آنها متشکرم. تیمی را روانه مسابقات می‌کنیم که هیچ شک و شبهه‌ای در آن وجود نداشته باشد.»
بعد از بازی استقلال مقابل پیکان، گفته می‌شد فردی از پشت رختکن در حال فیلمبرداری از داخل رختکن آبی‌پوشان بوده است. علیرضا منصوریان در این رابطه می‌گوید: «کار بسیار زشتی است. آنجا اتاق اسرار ما است و همه محرم هستیم، به هر حال تشکر می‌کنم از مسوولان ورزشگاه که شرایط را برای بازی مهیا کردند.»


استقلال به روزهای اوج باز می‌گردد
کاوه رضایی: هنوز به هماهنگی نرسیدیم
جا خوش کردن استقلال در قعر جدول رده‌بندی لیگ، از اتفاقات نادر تاریخ این باشگاه است. خیلی‌ها معتقدند این موضوع به خاطر فشاری است که بازیکنان تحمل می‌کنند.
 کاوه رضایی اما تأکید دارد که تیم فقط نیاز به هماهنگی دارد: «نیاز به هماهنگی داریم، خیلی از بازیکنان تیم جدید هستند و یک ماهی که زمان داریم تلاش می‌کنیم به هماهنگی برسیم و به هواداران قول می‌دهم به حد استقلال برسیم. ما هنوز به هماهنگی لازم نرسیده‌ایم اما مطمئن باشید آینده خوبی پیش روی استقلال خواهد بود. تعطیلات پیش رو برای ما بسیار مفید خواهد بود و استقلال به روزهای اوجش باز خواهد گشت.»


تعطیلات به استقلال کمک می‌کند
بختیار رحمانی: خوب نبودیم، نبردیم
 بازی که تمام شد، با چهره‌ای درهم ناراحتی‌اش از آنچه برای استقلال رقم خورده را نشان می‌داد. بختیار رحمانی با همین ناراحتی اعتراف می‌کند که استقلال بازی خوبی ارائه نکرده است: «بازی خوبی ارائه نکردیم و تنها 20 دقیقه یک بازی حساب شده و منطقی را انجام دادیم. در فوتبال خوب نباشی نمی‌توانی پیروز شوی و فکر می‌کنم ما هم خوب نبودیم.» بختیار اما تعطیلات لیگ را برای تیمش مفید می‌داند: «تعطیلاتی که به خاطر تیم ملی در پیش است می‌تواند برای استقلال بسیار موثر و مفید باشد و می‌توانیم با وحدت و همدلی پس از پایان تعطیلات بازی‌های خوبی را از خود ارائه دهیم.»

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top