تاریخ انتشار: 23مرداد1395|18:42

| کد خبر: 186715

شناسایی 30 مدیر با فیش حقوقی کلان

وکیل ملت: سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تا به امروز نزدیک به 30نفر از دریافت کنندگان حقوق های غیر متعارف شناسایی شده اند، تأکید کرد: تقریبا از میزان 950 پرونده مدیرانی که مورد بررسی قرار گرفته اند، مشخص شده که تنها کمتر از سه درصد آنها حقوق های بالای 30 میلیون دریافت می کرده اند.

بهرام پارسایی سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی درباره اینکه آیا تعداد دقیق کسانی که حقوق‌های نجومی دریافت کرده‌اند مشخص شده است، اظهار کرد: با توجه به جلساتی که در کمیسیون اصل نود تا به امروز پیرامون دریافت حقوق‌های نجومی برگزار شده است اما هنوز آمار دقیقی درباره تعداد افرادی که این حقوق ها را دریافت کرده اند مشخص نشده است.

وی افزود: به طور حتم کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی درصدد است با توجه به اینکه قرار است گزارش جامعی را در مورد این پرونده در صحن علنی مجلس ارائه دهد بدون شک تمامی موارد لازم را در نظر می گیرد تا با همکاری سازمانهای مربوطه اطلاعات لازم پیرامون این پرونده را کسب کند.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تا به امروز نزدیک به 30نفر از دریافت کنندگان حقوق های غیر متعارف شناسایی شده اند، تأکید کرد: تقریبا از میزان 950 پرونده مدیرانی که مورد بررسی قرار گرفته اند، مشخص شده که تنها کمتر از سه درصد آنها حقوق های بالای 30 میلیون دریافت می کرده اند که جزئیات اطلاعات حقوقی آنها توسط سازمان بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات نیز مشخص شده است.

پارسایی با اشاره به اینکه تمامی تلاش خود را خواهیم کرد تا گزارش مربوط به حقوق های نجومی را ظرف یکی دو هفته آینده آماده کنیم گفت: متاسفانه بعضی از سازمانها پیرامون همکاری با سازمان‌های مربوطه در راستای بررسی حقوق های مدیران خود  جوابگوی سوالات سازمان بازرسی و دیوان محاسبات نیستند و خود را مستثنی می دانند که این موضوع متاسفانه روند کار را کند کرده است.

وی تصریح کرد: امیدواریم با همکاری این سازمانها بتوانیم گزارش جامعی را پیرامون این موضوع تهیه و به مردم ارائه دهیم تا با کسانی که حقوق های غیر متعارف دریافت می کردند به طور جدی برخورد شود.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top