علی قربانی درباره وضعیت استقلال در ۴ هفته گذشته،انتقادات صورت گرفته،عملکرد خودش و …توضیحاتی ارائه کرده است.

گفت و گوی کاپ با وی در ادامه می آید:

* درباره شرایط این روزهای استقلال صحبت کن، نتایج خوبی نگرفته اید.

درست است که نتوانستیم انتظارات هواداران را برآورده کنیم ولی این روی بدشانسی های ما بگذارید. بازیکنان با تمام توان بازی می کنند تا عملکرد خوبی داشته باشند. توپ های مان به گل نمی رود اما باید بگویم ما در ادامه قطعا بهتر از این خواهیم شد و با صحبت های علی منصوریان در این یک ماه با انجام تمرینات خوب به سطح آمادگی بالا خواهیم رسید.

* دو بازی است که در استقلال فیکس بازی می کنی.فکر می کردی این قدر زود این اتفاق بیفتد؟

بازی در استقلال از همه تیم های دیگر سخت تر است. انتظارات بالاست. همیشه باید خوب بازی کنی چون مسوولیت سنگینی همیشه روی دوش داری. تمرکزت باید خیلی بیشتر باشد و باید هرچه در توان داری در زمین انجام دهی.

* در اولین بازی گل زدی. چه حسی داشتی؟

مطمئنا در بازی با صنعت نفت خوشحال نبودم چون آن شب خیلی اذیت شدم. البته از گلزنی خوشحال شدم اما از اینکه تیم ما در اوج بدشانسی نتیجه را واگذار کرد خیلی ناراحت شدم اما از اینکه توانستم جواب اعتماد منصوریان را بدهم خوشحال بودم.

* در کنار کاوه رضایی بازی می کنی.نکته اصلی این است که آیا با او هماهنگ شده ای؟

ما هماهنگ هستیم اما این باید به بالاترین سطح برسد. البته من و کاوه چند سال است در لیگ برتر بازی می کنیم و شرایط حضور در این مسابقات را می دانیم نزدیک به دو ماه کنار هم تمرین می کنیم. همانطور که گفتم به هماهنگی رسیده ایم.

* اما قبول کن که استقلال در چهار بازی زیاد موقعیت از دست داده است.

حرف شما را قبول دارم ما نباید فرصت سوزی کنیم چون از دست دادن این موقعیت ها به ضرر تیم تمام می شود. اما این قول را به هواداران می دهیم که در بازی های بعدی موقعیت ها را از دست ندهیم.

* تو هم مثل سایر بازیکنان قدیمی نفت از این تیم طلب داری.جالب است که در این باره حرف نمی زنی.

من هم مثل سایر بازیکنان از این تیم طلب دارم. نزدیک به ۷۰ درصد از پولم مانده است و هرچقدر هم پولم را پیگیری می کنم انگار نه انگار که بازیکن این تیم بودم. حتی چند روز پیش یک مصاحبه از سخنگوی نفت خواندم که گفته بود مطالبات پرداخت می شود اما هنوز چنین اتفاقی نیفتاده است. فکر کنم باید همچنان منتظر باشیم. خودمان هم مانده ایم . ما دو سال خیلی سخت را در نفت داشتیم. من سه سال در این تیم حضور داشتم اما از این تیم شکایتی هم نکردم و اگر به پولم نرسم من هم مجبور هستم شکایت کنم.

* بگذریم.منصوریان حمایت خوبی از ابتدای فصل از تو داشته است.اینطور نیست؟

علی آقا همیشه به من لطف داشته است. خداراشکر که ما را قبول دارد. او مرا با خودش به استقلال آورد. تلاش می کنم با انجام بازی های خوب هم برای استقلال مفید باشم و هم علیرضا منصوریان را روسفید کنم.

* هواداران استقلال هم خیلی زود حمایتت کردند و برایت در فضای مجازی اینستاگرام هواداری ساختند.

از تک تک آنها ممنونم و به آنها قول می دهم استقلال در ادامه روند بهتری پیدا کند و زود به جمع مدعیان اضافه شود.

* قبول داری رفتن سجاد شهباززاده خیلی به نفع تو شد.

تعداد مهاجم در استقلال واقعا زیاد بود. من دوست داشتم سجاد در استقلال بماند من اهل تظاهر و ریا نیستم. او بسیار پسر بااخلاقی بود. همه ما مهاجمان که در استقلال هستیم دوست داریم به این تیم کمک کنیم . برای سجاد هم آرزوی موفقیت دارم.

* استقلال در ۴ بازی ۶ گل دریافت کرده است. قبول دارید آمار خوبی نیست؟این موضوع انتقادبرانگیز شده است.

بعضی از گل هایی که خوردیم نهایت بدشانسی بود.اگر گل ها را یک بار ببینید متوجه می شوید.با این وجود اطمینان دارم در آغاز لیگ این مشکلات به حداقل می رسد.

* سال جام جهانی است.فکر می کنی چقدر شانس حضور در تیم ملی را داشته باشی؟

تمام سعی و تلاشم را می کنم که در تیم ملی حضور داشته باشم.حضورم در تیم ملی واقعا دور از دسترس نیست. یکی از هدف هایی که به استقلال آمدم حضور در تیم ملی بود.

دربی نزدیک است در این باره حرفی نداری؟

درباره دربی فعلا حرف نزنم بهتر است. تمام تمرکزم را باید بگذارم روی تمرینات و موفقیت تیم.حالا خیلی تا آن بازی مانده است.

* تعطیلات یک ماهه لیگ چقدر به استقلال کمک می کند؟

این تعطیلی خیلی خوب است . تمرینات مان را بیشتر می کنیم تا آمادگی بدنی مان بیشتر شود و هماهنگ تر شویم تا بتوانیم در ادامه نتایج خوبی بگیریم.

* با گذشت ۴ هفته چه تیم هایی را مدعی قهرمانی می دانی؟

در ۴ هفته نمی توان گفت کدام تیم ها خوب هستند. البته تمام تیم ها عملکرد خوبی داشتند. ولی اصلا نمی توان پیش بینی کرد چه تیم هایی از الان مدعی هستند.

منبع خبر پارس فوتبال
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top