علی جباری در خصوص شرایط نامساعد استقلال در بازی‌های ابتدایی لیگ با "ورزش‌سه" گفتگو کرد.

 


استقلال با وجود بازی‌های آسان نتیجه نگرفته
تیم استقلال نتایج خوبی نگرفته و این در حالی است که رقیب اصلی ما پرسپولیس نتایج خوبی را کسب کرده است. تیم استقلال وضعیت بدی را در جدول دارد و با دو باخت و دو تساوی در رده‌های انتهایی جدول قرار گرفته است. استقلال در بازی های ابتدایی در مقابل دو تیم لیگ یکی قرار گرفته و با وجود بازی‌های آسانی که داشته نتوانسته نتیجه‌های مناسبی بگیرد.

 

هنوز برای نتیجه گرفتن دیر نشده است
کم تجربگی یکی از دلایل شرایط فعلی استقلال است. تیم استقلال نیاز به شوک دارد و باید یک مربی خارجی سطح بالا به این تیم اضافه شود و در کنار کادر فنی فعلی در مدت پیش‌رو روی ضعف‌های تیم کار کنند. مربی جدید می‌تواند در زمان‌هایی که منصوریان به کمک نیاز دارد به تیم کمک کند و تیم را از لحاظ تاکتیکی بالا ببرد. البته اعتقاد دارم که مربی جدید باید مربی سطح بالایی باشد و با کمک یک مربی با دانش تیم را از لحاظ تاکتیکی پرورش دهد، هنوز دیر نشده و در این مدت تعطیلات می‌توان تیم را آماده ادامه بازی‌ها کرد.

 

سرخابی‌ها حتی وقتی می‌برند هم زیر سوالند
تیم‌های بزرگ پایتخت نیاز به هواداران خود دارند، ما نباید درگیر این موضوعات شویم و باید به درددل مردم گوش کرد. باید مسئولان استقلال با منصوریان برای استخدام یک مربی بادانش به جمع‌بندی و تفاهم برسند. مگر پرسپولیس همین کار را نکرد. مردم انتظار دارند و نمی توان اینگونه با احساسات مردم بازی کرد. مدیریت باشگاه باید با منصوریان صحبت کنند. تیم‌های استقلال و پرسپولیس حتی وقتی می‌برند هم زیر سوال می‌روند چه برسد به وقتی که می‌بازند.

 

استقلال جوان و تاکتیک‌پذیر است
باید یک مربی به تیم اضافه شود تا زمانی که کسی نیست که به تیم کمک کند، همراه تیم باشد. بازیکنان استقلال جوان هستند و جوانان معمولا تاکتیک‌پذیر هستند و خیلی زود می‌توانند خود را وفق دهند. این جوانان نیاز به تجربه دارند و منصوریان و کادر جدید می توانند در کنار هم این موضوع را حل کنند.


در عمق زمین حرکت نداریم
استقلال در دفاع مشکل دارد و در حمله هم تنوع ندارد. دل به سانتر و گلزنی با سر داریم در صورتی که ابزار کامل این بازی در اختیار منصوریان نیست. در عمق زمین حرکتی صورت نمی‌گیرد. استقلال راه گل زدن و رفتن به محوطه جریمه را نمی‌داند.

 

احمد مومن‌زاده هم آقای گل بود
در استقلال و پرسپولیس بازی کردن سخت است چون این دو تیم هواداران زیادی دارند و زیر ذره بین رسانه‌ها هستند. اگر بازیکنی در تیم خود ستاره بوده دلیل نمی شود در استقلال هم خوب باشد. احمد مومن زاده وقتی به استقلال آمد فصل قبل در سپاهان آقای گل شده بود اما در استقلال فقط یک گل زد و نیمکت نشین شد.

 

وزارت ورزش به نظرات ما اهمیتی نمی‌دهد
تغغیرات انجام شده در ابتدای فصل به سیاست‌های وزارت ورزش بازمی‌گردد و به نظرات ما در این خصوص زیاد اهمیتی داده نمی‌شود ولی امیدواریم در جهت صحبت هایی که در مورد بازگشت استقلال به دوران اوج خود عنوان می‌کردند عمل کنند و این صحبت‌ها به بار بنشیند. امیدواریم این تغییرات و اضافه شدن مربی جدید خیلی اتفاق بیافتد و کادر جدید به همراه منصوریان بتواند در ادامه به این تیم کمک کند.

منبع خبر ورزش 3
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top