تاریخ انتشار: 25مرداد1395|12:18

| کد خبر: 187022

فرودگاه «جان اف کندی» آمریکا تخلیه شد

وکیل ملت: انتشار خبری مبنی بر شنیده شدن صدای تیراندازی در فرودگاه جان اف کندی آمریکا هرج و مرج بی‌سابقه‌ای را در این فرودگاه بین‌المللی بوجود آورد و پروازها برای چندین ساعت به تاخیر افتاد.

به گزارش وکیل ملت به نوشته روزنامه دیلی میل، با انتشار برخی اخبار از شنیده شدن صدای تیراندازی در این فرودگاه ماموران امنیتی اقدام به تخلیه  سریع مسافران از ترمینال مسافربری کرده و پروازها چندین ساعت به تاخیر افتاد.

یکی از مسافران این فرودگاه بین‌المللی گفت: که یکی از افسران پلیس فرودگاه فریاد می‌زد اگر جانتان را دوست دارید، سریعا حرکت کنید و خارج شوید.

پلیس ترمینال 8 این فرودگاه را حوالی ساعت 21:30 روز یکشنبه در پی اعلام وقوع تیراندازی در نزدیکی درهای خروجی تخلیه کرد و چند دقیقه بعدتر ترمینال یک را به دلیل اعلام گزارشات مبنی بر وقوع تیراندازی‌های دیگر بست.

پس از تخلیه مسافران از ترمینال 8 این فرودگاه، پلیس اعلام کرد که تحقیقات مبنی بر شلیک و تیراندازی به جایی نرسیده است. در جریان این ازدحام ناشی از تخلیه فرودگاه به کسی آسیب نرسید.

ترس و وحشت در فرودگاه بین ‌المللی جان اف کندی نیویورک پس از آن به وقوع پیوست که زنی پس از خروج از هواپیما اعلام کرد که فکر کرده صدای تیراندازی شنیده است، اما پلیس معتقد است که دست زدن‌ها و تشویق‌های افرادی که در حال تماشای بازی المپیک ریو بودند باعث سوءتعبیر این خانم شده و وی فکر کرده که صدای تیراندازی شنیده است.

در همین حال ترس و وحشت در ترمینال 9 این فرودگاه پس از آن شدت گرفت که زنی به پلیس گفت مردی را با سلاحی در دست مشاهده کرده است. این مسافر به پلیس فرودگاه درباره مردی گفت که کمی پس از ساعت 21:30 به وقت محلی، در محوطه ترمینال مشاهده شده است و پس از آن پلیس اقدام به تخلیه ترمینال کرد و به دنبال فرد مظنون گشت.

یکی از مقام‌های امنیتی فرودگاه بین‌المللی نیویورک در این باره گفت: هنوز پلیس فردی با مشخصاتی را که این مسافر اعلام کرده نیافته است.

منبع خبر ایسنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top