تاریخ انتشار: 25مرداد1395|21:07

| کد خبر: 187084

نام خیانت کاران به استقلال را خواهم گفت

وکیل ملت: مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت:متاسفانه هیولای استقلال هیولای درون نیست بلکه هیولای بیرون است.

سید محمد کاظم اولیایی در گفت و گو با کاپ، درباره مساله مربوط به تغییر سرمربی استقلال اظهار داشت: پس از اینکه آقای توفیقی در کانال اینستاگرامش مطلبی را درباره زنده یاد حجازی یادآوری کرد برخی افرادی که دراطراف باشگاه درصدد ضربه زدن به استقلال و روی کار آوردن بازیکنان مدنظر خودشان هستند دست به کار شدند. انتشار متن اینستاگرام توفیقی با تصویر جلسه هم اندیشی مدیران سابق استقلال باعث شد تا برخی دوستان که در آن جلسه حاضر بودند تصور کنند که دبیر هیات مدیره باشگاه استقلال جلسه هم اندیشی مدیران را بر علیه باشگاه دانسته و به همین خاطر در مقام دفاع از خود برآمدند. 

وی ادامه داد: مدیران قدیمی استقلال در جلسه به منظور اتحاد بیشتر و حمایت همه جانبه از منصوریان گرد هم آمده بودند. مبادا خطری در این شرایط تیم استقلال را تهدید کند. این مسائل دست به دست هم داد تا اینکه خود توفیقی در تماس با من توضیح داد که به هیچ عنوان قصد و غرضی علیه مدیران سابق استقلال در این متن نداشته و فقط خواسته نسبت به شرایط فعلی ابراز نگرانی کند. 

مدیرعامل پیشین استقلال تاکید کرد: متاسفانه عده ای که خود را دلسوز باشگاه استقلال معرفی می کنند در این چند وقت و با وام گرفتن از نتایج استقلال در نظر دارند به نوعی شرایط را برای ادامه فعالیت منصوریان متزلزل کنند. این درحالی است که ما معتقدیم در این شرایط و با دو، سه نتیجه ضعیف به هیچ وجه  عاقلانه نیست که زیر پای منصوریان را خالی کنیم. این موضوع هم به استقلال ضربه می زند و هم به جایگاه این مربی. قطعا افرادی که دوست دارند مهره های مدنظرشان را به استقلال نزدیک کنند باید بدانند که با این کار هم استرس را به تیم وارد می کنند و هم مانع نتیجه گیری تیم خواهند شد.

وی درباره اینکه منظورش از برخی افراد چیست گفت:اجازه بدهید اسم این خیانت کاران به اسم را الان نیاورم اما حتما این قول را می دهم که هواداران استقلال را در جریان آنچه در پشت پرده تیم محبوب شان می گذرد قرار بدهم و روزی نام آنها را بگویم.یک روز استاد اردشیر لارودی،در دهه 60 از هیولای درون در استقلال نوشت.امروز پس از 30 سال باید بگویم متاسفانه هیولای استقلال هیولای درون نیست بلکه هیولای بیرون است.متاسفانه به روشنی زیرآب منصوریان و تیمش را دارند می زنند. 

اولیایی در پایان گفت: بقای منصوریان مصوبه اصلی جلسه هم اندیشی مدیران سابق بود که این موضوع مورد حمایت همه ما قرار داشت. اتفاقا توفیقی دبیر هیات مدیره استقلال هم در این موضوع تاکید داشت که منصوریان باید فرصت لازم را برای کار در استقلال داشته باشد تا همه برنامه هایش را یک به یک پیاده کند. قطعا آینده مشخص می کند چه کسانی خیرخواه استقلال هستند و چه کسانی خیر خودشان را می خواهند.

منبع خبر ساعت 24
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top