تاریخ انتشار: 25مرداد1395|22:55

| کد خبر: 187114

استقلالی ها کجایید که ببینید تیم تان را به چه روزی انداختند؟

وکیل ملت: معاون سابق باشگاه استقلال گفت: بزرگترین مشکل استقلال اعضای هیات مدیره هستند.

بهرام امیری ، در خصوص انتقاداتی که به جلسات مدیران سابق استقلال وارد شده است اظهار داشت: مجموعه ای که ما دور هم جمع می شویم و جلسه تشکیل می دهیم همگی روی منصوریان نظر مساعد دارند و همه این اسامی از دوستان و همراهان این مربی بزرگ هستند.در این نشست ها اگر حرفی درباره منصوریان زده شده است،در حمایت از او بوده است.

وی ادامه داد: کسانی که درباره ما اطلاعات ندارند جالب است که درباره مدیران سابق هم اظهارنظر انجام می دهند. آنها اگر اطلاعات دقیق داشتند وضع استقلال این نبود. به این دوستان توصیه می کنم پشت اسم منصوریان پنهان نشوند و بی کفایتی خودشان را گردن کسانی دیگر نیندازند. این نفرات در چند سال اخیر نتوانستند حتی یک قهرمانی برای تیم بیاورند بعد حرف هم می زنند؟این ها اصلا نباید حرف بزنند. در نتایج استقلال منصوریان کمترین نقش را دارد.

امیری افزود: بزرگترین مشکل استقلال اعضای هیات مدیره هستند.اگر چند سال پیش قلعه نویی موفق شد به خاطر حضور هیات مدیره قوی بود.در سال های نداری استقلال در دهه 60 و 70 موفقیت ها به خاطر هیات مدیره بود.دکتر ایروانی، دکتر آقامحمدی،مهندس میرولد،مرحوم زنده یاد مهدی آذربرین و دکتر قریب.آقایان استقلال کجایید که ببینید با استقلال تان چه کردند و تیم محبوب میلیون ها نفر را به چه روزی انداختند. همه مشکل این باشگاه درحال حاضر هیات مدیره است نه منصوریان.امیدوارم مقامات عالی رتبه اجرایی کشور به موضوع استقلال ورود کنند تا هواداران از نگرانی در بیایند.آقایان!هواداران استقلال منتظرند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top