تاریخ انتشار: 26مرداد1395|12:14

| کد خبر: 187180

اختلافات پرسپولیسی ها جدی شد؛ کدام یک جدا می شوند؟

وکیل ملت: سرپرست باشگاه پرسپولیس و رئیس هیات مدیره مواضعی کاملا عکس یکدیگر دارند.

یکی از مسائل ملموس و تکراری در ماه های اخیر مواضع کاملا متفاوت مدیران باشگاه پرسپولیس است.

برای آخرین نمونه ها می توان به موضع علی اکبر طاهری در خصوص بازگشت مهدی طارمی و طامین رضاییان به پرسپولیس اشاره کرد در حالی که جعفر کاشانی به عنوان رئیس هیات مدیره کاملا مخالف بود و در مصاحبه هایش به آن اشاره کرد.

پس از پخش گزارشی در خصوص ابهامات جذب اوکراینی ها توسط پرسپولیس طاهری و معاونانش کاملا عصبانی و جدی تاکید کردند که از برنامه ۹۰ شکایت می کنند و کاشانی گفت شکایت از ۹۰ یک شوخی است!

حالا هم نوبت به ماجرای شکایت از رضاییان رسیده است. طاهری و مدیران حقوقی باشگاه می گویند که پرونده شکایت از رضاییان در جریان است و به طور جدی پیگیری می کنند اما رئیس هیات مدیره مصاحبه کرده و می گوید فکر نمی کند این پرونده پیگیری شود!

علنی شدن این اختلافات می تواند یک نشانه باشد. نشانه جدا شدن یک مسئول از باشگاه. باید دید نام مدیر جدا شده طاهری است یا کاشانی!

منبع خبر پارس فوتبال
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

امیر علی نکته سنج
|
26مرداد ماه 1395
0
0
این آقای کاشانی فکر میکند هنوز 40سال پیش است بازیکن برای باشگاه میمرد نه برادرجان اون دوره گذشنه تاوضع باشگاه راخراب نکردهای بروبسلامت اون محمود خان راهم باخود ببر باید درباشگاه نیروی تازه بیاید تاکی این محمود میخواهد بماند ول کنید آقا باهمین تفکرات رامین راازباشگاه جداکردید

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top