تاریخ انتشار: 26مرداد1395|15:02

| کد خبر: 187222

توفیقی که پشت نام حجازی قایم می شود کوچک ترین حمایتی از فیلم نکرد

وکیل ملت: تهیه کننده فیلم ناصر حجازی گفت:توفیقی از نام ناصر حجازی استفاده ابزاری می کند.

امیر رفیعی ، در واکنش به صحبت هایی که روزهای اخیر پیرامون ناصر حجازی و مقایسه او با منصوریان انجام شده اظهار داشت: اگر تصمیم گرفتم صحبتی انجام دهم فقط به خاطر دلسوزی برای استقلال و هوادارانش است. در چند روز اخیر صحبت های زیادی درباره پشت پرده مدیریت استقلال در سال های اخیر و کسانی که می خواهند به این تیم ضربه بزنند مطرح شده اما همه دوستانی که در این باره صحبت می کنند نام بردن از افرادی که به استقلال ضربه زده اند را به روزهای آینده موکول می کنند. اما من شخصا ترسی از گفتن حقایق و نام بردن از این افراد ندارم. 

وی همچنین افزود: دیروز دیدم که نفریه عضو سابق هیات مدیره استقلال صحبت هایی را درباره حجازی انجام داده بود که واقعا از این موضوع متاسف شدم. این شخص همان فردی است که حجازی در دوران حیاتش بارها اعلام کرد فرق بین توپ فوتبال و هندوانه را نمی داند. الان هم صحبت هایی را مطرح کردند که هیات مدیره وقت برای برکناری حجازی زیرفشار بوده است. باید به این آقا بگویم که هواداران استقلال هیچ وقت علیه ناصر حجازی شعار ندادند و همیشه از او حمایت کردند.

تهیه کننده فیلم ناصر حجازی با اشاره به پست دبیر هیات مدیره استقلال در اینستاگرام درباره ناصر حجازی تصریح کرد: آقای توفیقی همان طور که این فصل سعی کرده با آوردن منصوریان به استقلال پشت محبوبیت وی مخفی شود حالا هم با انتشار این متن سعی در مخفی شدن پشت محبوبیت ناصر حجازی را دارد. چه دلیلی دارد در این مقطع سرمربی استقلال با حجازی مقایسه شود. یادم می آید در سال 89 من به همراه فتح الله زاده مدیرعامل وقت باشگاه استقلال برای گرفتن چند مدرک استاندارد بین المللی مثل ایزو 9001 زحمات زیادی کشیدیم و حدود 25 میلیون تومان هزینه کردیم. وقتی که افشارزاده و توفیقی سرکار آمدند در روزهای ابتدایی من با آنها همکاری می کردم و به همین خاطر این مدارک را به آنها ارائه دادم. افشارزاده که اصلا نمی دانست درباره چه موضوعی صحبت می کنیم. توفیقی هم گفت سطح کار ما خیلی بالاتر از این حرف هاست و به دنبال مدارک سطح بالاتری هستیم. گفتند در سال های آینده می بینید که مدیریت باشگاه استقلال چه کارهای بزرگی انجام می دهد. متاسفانه ما که چیزی ندیدیم و آن مدارک هم اکنون در انباری منزل ما خاک می خورد.

وی ادامه داد: همین آقای توفیقی که این روزها  از اسم ناصر حجازی استفاده ابزاری می کنند وقتی صحبت حمایت معنوی از فیلم ناصر حجازی شد پایش را کنار کشید و حتی یک بار هم با ما همراهی نکرد. در همان چند روزی که با این دوستان در باشگاه استقلال همکاری می کردم متوجه شدم به جای مدیریت در باشگاه بیشتر به دنبال آتو گرفتن از مدیران قبلی به ویژه فتح الله زاده هستند. 

تهیه کننده فیلم مستند حجازی در ادامه بیان داشت: البته موضوع به همین جا ختم نمی شود چون خیلی از تصمیمات مدیریت استقلال در وزارت ورزش گرفته می شود. چند باری خودم به عینه این موضوع را دیده ام. یک بار وقتی مظلومی قرار بود سرمربی استقلال شود و در نوشتن برنامه اش از من کمک گرفت متوجه این موضوع شدم. مثلا در همان اولین روز مجید صالح را به عنوان دستیار به او تحمیل کردند. بار دیگر مساله به زمان مزایده باشگاه استقلال بر می گردد که آتیلا حجازی، فتح الله زاده و برخی از دوستان دیگر مثل علی انصاری به دنبال خرید باشگاه استقلال بودند اما برخی از دوستان وقتی منافع شان را در خطر دیدند سریعا جریان را تغییر داده و به سمت دیگری بردند.

رفیعی افزود: البته ابتدای مدیریت افشارزاده از آنجایی که همیشه سعی می کنم به استقلال کمک کنم قرار بود جشن پیراهن استقلال با همکاری ما برگزار شود. من به همراه آقای زمان آبادی رایزنی های زیادی را در این باره انجام دادیم اما نمی دانم چه شد و چه کسی شیطنت کرد که به یکباره رفتار افشارزاده با من 180 درجه تغییر کرد.

منبع خبر کاپ
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

علی
|
26مرداد ماه 1395
0
0
آقای رفیعی عزیز،همه حرفهای شمادرست.خداپدرت روبیامرزه همه میدونندمجیدصالح یکی ازبهترین مربیان ایرانه که صدهابرابرازمظلومی و....بهتره درحقیقت پارسال اگه آقای صالح نبوداستقلال مظلومی الان درلیگ یک بود.

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top