وزنه برداری ایران با محرومیت و توبیخ رو به رو می شود

وکیل ملت: پس از ناداوری های آشکار علیه وزنه برداری ایران که موجب ناکامی بهداد سلیمی و در نتیجه پیروزی لاشا تالاخادزه گرجستانی در دسته فوق سنگین شد، خبرگزاری رویترز به طرح ادعاهایی علیه ایران پرداخت.

تاریخ انتشار: 27مرداد1395|11:18

وزنه برداری ایران با محرومیت و توبیخ رو به رو می شود
| کد خبر: 187371

به گزارش وکیل ملت ، پس از ناداوری های آشکار علیه وزنه برداری ایران که موجب ناکامی بهداد سلیمی و در نتیجه پیروزی لاشا تالاخادزه گرجستانی در دسته فوق سنگین شد، خبرگزاری رویترز به طرح ادعاهایی علیه ایران پرداخت.

رویترز مدعی شد که شب گذشته پس از واکنش های خشونت آمیز سرمربیان ایرانی نسبت به پیروزی تالاخادزه گرجستانی، نیروهای امنیتی به سالن برگزاری رقابت های وزنه برداری آمدند.

هنگامی که 2 حرکت بهداد سلیمی در مهار وزنه 245 کیلوگرمی مورد پذیرش قرار نگرفت، تنش ها در سالن وزنه برداری افزایش یافت، به گونه ای که سلیمی و سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی ایران، به شدت نسبت به این موضوع معترض شدند.

همچنین رویترز به بررسی اظهارات سام کوفا، رئیس کمیته فنی فدراسیون جهانی وزنه برداری پرداخت و اعلام کرد: ما از مسئول برگزاری رقابت ها درخواست کردیم که به علت نحوه رفتار ایرانی ها، نیروهای امنیتی در سالن حضور یابند.

تیم ایران به دلیل رفتارهای خود با محرومیت و توبیخ رو به رو خواهد شد.

هواداران ایرانی با جمعیتی بیش از 5000 نفر، به تمسخر وزنه بردار گرجستانی پرداختند و او را هو کردند.

تالاخادزه که تجربه 2 سال محرومیت به علت دوپینگ را در کارنامه دارد، اعلام کرد: اشک ها و فریادهای ایرانیان به من قدرت و انگیزه می بخشید که برای قهرمانی تلاش کنم.

 

منبع خبر انتخاب
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top