تاریخ انتشار: 28مرداد1395|00:10

| کد خبر: 187510

رویانیان: ژوزه وقتی رفت 300 هزار یورو طلبکار بود

وکیل ملت: محمد رویانیان در رابطه با اینکه پرونده مانوئل ژوزه که مربوط به دوران مدیریت او در پرسپولیس می‌شود این تیم را در آستانه کسر امتیاز به خاطر بدهی 6 میلیاردی قرار داده گفت: «زمانی که مانوئل ژوزه از ایران رفت فقط 300 هزار یورو از پرسپولیس طلبکار بود اما به دلیل اینکه مدیران بعد از من نتوانستند به خوبی ازحق پرسپولیس دفاع کنند این مبلغ با جرایمی که روی آن آمده به 6 میلیارد رسیده است. البته همان زمان که ژوزه از ایران رفت ما به او بدهکار نبودیم. پولش را گرفته بود چون فقط نیم فصل برای ما کارکرده بود.»

وی همچنین افزود: «مانوئل ژوزه شبانه و بدون اطلاع ما ایران را ترک کرد و به خاطر همین می‌توانستیم او را محکوم کنیم. حتی ژوزه بیش از یک نیم فصل پولش را از ما گرفته بود اما شبانه فرار کرد. این مربی به شکلی عجیب در حالی که در هتلی که برایش گرفته بودیم، حضور داشت، ایران را ترک کرد. همان موقع هم افرادی پشت این موضوع بودند.»
مدیرعامل سابق پرسپولیس در ادامه گفت: «وقتی ژوزه شکایت کرد، ما محکومش کردیم اما متاسفانه دوستان باید در این 3 سال پیگیر این پرونده می‌شدند اما این اتفاق رخ نداد. بعد از من 7 مدیر به پرسپولیس آمدند و آنها مسوولیت داشتند که این پرونده را پیگیری کنند. پرسپولیس که تنها در این پرونده درگیر نیست و باید همیشه وکیل بین‌المللی برای رسیدگی به این امور داشته باشد.»
رویانیان درباره اینکه در صورت کسر امتیاز از پرسپولیس برخی او را مقصر می‌دانند، گفت: «این عادتشان است که می‌خواهند مرا خراب کنند. اگر اینطور است، پس من هم به آقایان می‌گویم که چرا شما از حق پرسپولیس دفاع نکردید. من که 3 سال است دیگر نیستم، پس مسوولیتی هم نسبت به این موضوع ندارم، پس چرا به دنبال خراب کردن من هستند. وقتی مدیران پرسپولیس از پس کاری برنمی‌آیند، دنبال یک مجرم می‌گردند.»
وی افزود: «من کاری به این صحبت‌ها ندارم. حرفم این است وقتی ژوزه در پرسپولیس بود، ما می‌توانستیم با پرداخت 150 هزار یورو با او تسویه حساب کنیم. نمی‌دانم چطور این مبلغ به 6 میلیارد رسیده است. این هم که آقایان می‌گویند اگر تا یک هفته آینده و 10 روز آینده پول را پرداخت نکنیم، امتیاز کسر می‌شود، دروغ است. من به هواداران پرسپولیس قاطعانه می‌گویم که فریب این صحبت‌ها را نخورند چون برای جوسازی است.»
مدیرعامل سابق پرسپولیس درباره اینکه با کمک هواداران این مشکل حل می‌شود یا خیر، افزود:«می خواهند از هواداران پول بگیرند؟ سال قبل همین هواداران از روش‌های مختلف 30، 40 میلیارد به باشگاه پول دادند، آنها چه شد؟»

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top