تاریخ انتشار: 28مرداد1395|00:11

| کد خبر: 187513

دو شغله بودن سد راه افتخاری

وکیل ملت: بازگشت به عقب با یک انتخابی که بیشتر شکل لج و لجبازی داشت تا حرکتی متفکرانه! در نظر بگیرید چند هفته پیش روز سه‌شنبه اعلام می‌شود افشارزاده را کنار گذاشتند، روز چهارشنبه همان هفته هیات مدیره تشکیل جلسه می‌دهد و حسنی‌خو را عضو پنجم هیات مدیره اعلام می‌کنند و درست چند دقیقه بعد اعضای هیات مدیره استقلال در مصاحبه‌ای خبر از مدیرعاملی حسنی‌خو می‌دهند!

خبری که تمام فوتبالی‌ها را شوکه کرد. یک روز بعد اما همان اعضای هیات مدیره اعلام می‌کنند حسنی‌خو فقط سرپرست موقت استقلال است. این پایان ماجرای مدیرعاملی حسنی‌خو نیست.

مهدیه دریابیگی
جمعه شب و در حالی که استقلال بازی‌اش را به حریف واگذار می‌کند، حسنی‌خو استعفای خود را روی خروجی سایت وزارت ورزش می‌گذارد و از حضور در جمع استقلالی‌ها عذرخواهی می‌کند.
عمر مدیریت حسنی‌خو با این ماجرا در استقلال فقط دو روز بود و در تاریخ این باشگاه به طور حتم این ماجرا به صورت یک رکورد ثبت می‌شود.
اما ماجراهای عجیب و غریب انتخاب مدیرعامل برای استقلال به ماجرای حسنی‌خو ختم نشد و چند روز بعد اعضای هیات مدیره استقلال نام رضا افتخاری رییس کمیته فوتسال را به‌عنوان سرپرست استقلال معرفی کردند.
انتخابی که به اندازه حسنی‌خو اهالی فوتبال را شوکه کرد. نکته اینجا بود که اعضای هیات مدیره استقلال در مصاحبه شان علت اعلام نکردن نام افتخاری را به‌عنوان مدیرعامل این مساله دانستند که باید از بابت مدیریت او مطمئن شوند.
انتخاب افتخاری به‌عنوان سرپرست استقلال در دل خود حرف‌ها و انتقادات زیادی داشت و بیش از هرچیزی این نکته را یادآور می‌کرد که استقلالی‌ها نه تنها با انتخاب او حرکت روبه جلویی نداشتند بلکه چند گام هم به عقب برگشتند.
نخست اینکه استقلالی‌ها با این بهانه افشارزاده را کنار گذاشتند که او بازنشسته است و طبق قوانین نمی‌تواند مدیرعامل شود!نکته‌ای که در افتخاری هم وجود داشت.
بهانه دوم استقلالی‌ها بحث چند شغله بودن افشارزاده بود که افتخاری در این زمینه بیشتر مورد انتقاد است و بعضی‌ها رییس جدید را چهار شغله می‌دانند.
نکته دیگری که قرار بود بنا به سفارش سجادی در نظر گرفته شود بحث سرپرست موقت بودن افشارزاده بود و اینکه استقلال نیاز به مدیرعامل داشت نه سرپرست! در حالی که اعضای هیات مدیره استقلال افتخاری را با بهانه شناخت نداشتن از عملکرد او فقط به‌عنوان سرپرست انتخاب کردند و فعلا مدیرعامل این تیم انتخاب نشده است.
به این ترتیب و با توجه به مسائلی که مطرح شد باید از اعضای هیات مدیره استقلال پرسید با این انتخاب‌های پر حرف و حدیث چه مشکلی را حل کردند؟ اگر قرار بود یک فرد بازنشسته چند شغله به‌عنوان سرپرست استقلال باشد که افشارزاده همین آیتم‌ها را داشت چه نیازی به مدیر جدید بود؟
این در حالی است که افتخاری با مصاحبه‌های اولیه خود هم باعث ناراحتی پیشکسوتان استقلال شد. این روزها آنهایی که دستی برآتش دارند مهم‌ترین ضعف استقلال را در نداشتن مدیریت با ثبات می‌دانند. همین نکته هم طی این چند سال اخیر به بدنه استقلال ضربه زده است. با این اوصاف مدیران استقلال با آمدن افتخاری چه مشکلی را حل کردند؟

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top