تاریخ انتشار: 28مرداد1395|14:04

| کد خبر: 187591

باوی: رضاییان با جدایی اش پرسپولیس بزرگ را به تمسخر گرفت

وکیل ملت: رضاییان می توانست راه و روشی مانند طارمی را سرلوحه کار خودش قرار دهد و با عذرخواهی از هواداران و باز گذاشتن دست باشگاه، زمینه حضورش ولو در نیم فصل را برای خود مهیا می ساخت.

گفت وگو با مهاحم سرزن اسبق پرسپولیس را در ادامه می خوانید.

کریم باوی مهاجم اسبق پرسپولیس در خصوص شرایط این تیم برای لیگ شانزدهم گفت: رامین رضاییان در حالی که راهکارهای مناسبی برای ادامه همکاری با پرسپولیس به او پیشنهاد شده بود، متأسفانه از پرسپولیس جدا شد و بدترین راه ممکن را برگزید و در واقع با قبول نکردن پیشنهادهای منطقی باشگاه پرسپولیس، هواداران و تیم بزرگ پرسپولیس را به تمسخر گرفت؛ اقدامی که البته مطمئناً این بازیکن را با دشواری های زیادی مواجه خواهد کرد.

مهاجم سرزن اسبق پرسپولیس در ادامه افزود: رضاییان می توانست راه و روشی مانند طارمی را سرلوحه کار خودش قرار دهد و با عذرخواهی از هواداران و باز گذاشتن دست باشگاه، زمینه حضورش ولو در نیم فصل را برای خود مهیا می ساخت.

رضاییان باید می دانست اگر اسطوره ها در پرسپولیس ماندگار شدند، به لحاظ احترام به پرسپولیس و هوادارانش بود؛ امتیاز بزرگی که رضاییان احتمال آن را در قبال خود از بین برد.باوی تأکید کرد: پرسپولیس به لحاظ بدنی در 4 بازی گذشته تمام حریفانش را تحت فشار قرار داد؛ امتیازی که به جهت کار عالی برانکو در تمرینات پیش از فصل نصیب سرخپوشان شد.

تاکتیک های برگزیده بسیار خوب در کنار کار بدنی قابل قبول موجب شد پرسپولیس با قدرت تا پایان هفته چهارم با صدرنشینی به تعطیلات برود. هرچند که تعطیلات ممکن است به ضرر پرسپولیس تمام شود و در بازگشت تیم پرسپولیس را به لحاظ بدنی با مشکل مواجه ساخته و نوار پیروزی ها و نتایج سرخپوشان را در ادامه فصل بعد از تعطیلات پاره کند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top